مركز مدیریت راههای كشور؛

تردد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری ۱۶ درصد افزایش یافت

تردد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری ۱۶ درصد افزایش یافت

بتن آنلاین: مرکز مدیریت راههای کشور اعلام نمود: آخرین اطلاعات دریافتی از 2352 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری در روز جمعه، نسبت به روز قبل 16 درصد افزایش تردد را نشان میدهد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، بر طبق تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، هم اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاً ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است. در شبانه روز گذشته، بر طبق آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۵۲ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۱۶ درصد افزایش تردد را نشان میدهد. همین طور سهم وسایل نقلیه سنگین ۸.۳ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت گرفته که هموطنان با آگاهی از این مساله می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
آزادراه کرج - تهران با ۱۱۶۹۸۷ تردد و آزاد راه تهران - کرج با ۱۰۸۱۴۴ تردد محورهای دارای بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته بودند. همین طور آزادراه کرج - قزوین با ۱۰۶۲۳۶ تردد و آزادراه قزوین - کرج با ۹۶۸۱۲ تردد در رده پرترافیک ترین راه های کشور بودند و بعد از آنها آزادراه ساوه - تهران، آزادراه قم - تهران، آزادراه تهران - ساوه، آزادراه زنجان - قزوین، محور قرچک - ری و محور پاکدشت - تهران بیشترین ترددهای برون شهری را داشتند.

1400/01/08
12:02:40
5.0 / 5
688
تگهای خبر: آزادراه , تردد , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد