استاندار تهران عنوان كرد

كاهش سرقت در تهران

كاهش سرقت در تهران

به گزارش بتن آنلاین استاندار تهران اظهار داشت: سال جاری در بخش وقوع سرقت از ۲۹ درصد به ۲۰ درصد کاهش داشتیم و میزان سرقت و جرم در این استان سال جاری کاهشی بوده است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در هفتمین جلسه شورای اداری استان تهران اظهار داشت: تأمین امنیت در استان تهران بسیار مهم و ضروریست و در کلانشهر تهران با جمعیت بالا و پیچیدگی خاص خودش سال جاری در بخش وقوع سرقت از ۲۹ درصد به ۲۰ درصد کاهش داشتیم و با اقدامات بموقع و اشرافیت نیروی انتظامی تهران بزرگ و تمامی شهرستان های استان تهران میزان سرقت و جرم در این استان سال جاری کاهشی بوده است.

وی افزود: آخرین تکنیک های امنیتی و انتظامی در بخش جلوگیری از وقوع جرم به صورت پایلوت کشوری در استان تهران اجرا می شود و این بدلیل شرایط خاص و اقدامات امنیتی در استان است.

استاندار تهران تصریح کرد: در همه استان های کشور ۷۰ درصد سارقان بومی و ۳۰ درصد غیر بومی هستند اما در استان تهران این میزان بالعکس است و ۷۰ درصد سارقان غیربومی هستند که این شرایط کار را برای نیروی انتظامی سخت می کند.

محسنی بندپی اظهار داشت: سال جاری در استان تهران ۲۴ جلسه شورای تأمین امنیت با همکاری فرماندهان نیروی انتظامی و فرمانداران برگزار شد و تدابیر مناسبی در مورد برگزاری چهار انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و میان دوره ای خبرگان رهبری و مجلس اندیشیده شد.
منبع:

1399/12/25
23:19:42
0.0 / 5
594
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد