رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور خبر داد

صدور مجوز بكارگیری نیروی قرارداد كارمعین در شهرداریهای كشور

صدور مجوز بكارگیری نیروی قرارداد كارمعین در شهرداریهای كشور

به گزارش بتن آنلاین معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اظهار داشت: در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز بکارگیری 12 هزار و 400 نفر نیروی قرارداد کار معین در شهرداریهای سراسر کشور توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور صادر شد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مهدی جمالی نژاد با بیان خبر فوق اضافه کرد: این اقدام از برنامه های وزارت کشور و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بمنظور پاسخگوئی به نیازهای نیروی انسانی قراردادی در شهرداریها صورت گرفته است.
وی ادامه داد: با توجه به این که هم اکنون در شهرداریهای کشور، به استثنای شهرداری تهران ۱۲۵ هزار پست سازمانی وجود دارد، بمنظور ایجاد انگیزش و ساماندهی نیروهای انسانی فعال و توانمند در شهرداریها، جلسات مختلفی در سطوح مدیریتی و کارشناسی با سازمان اداری و استخدامی کشور، تشکیل که در نهایت بعد از سالها انتظار مجوز بکارگیری نیروی قراردادی در شهرداریهای کشور صادر شد.
وی اشاره کرد: در سال ۱۳۹۸ نحوه بکارگیری نیروی قراردادی در شهرداریها توسط وزیر محترم کشور ابلاغ شد که هیات تخصصی دیوان عدالت اداری نیز بخشنامه یاد شده را در بصورت ستاندن مجوز سازمان اداری استخدامی تایید نمودند، پس ان شاءالله اقدامات لازم برمبنای مفاد بخشنامه ابلاغی و دستورالعمل های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به مرور و مرحله به مرحله صورت خواهد گرفت.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، جمالی نژاد همین طور اظهار داشت: ضمنا افزایش حقوق و مزایای کارکنان شهرداریها که در دو نوبت در سال های ۹۸ و۹۹ بعد از ۱۳ سال انجام شده است از اقدامات اساسی دیگری می باشد که در امتداد پشتیبانی از خدمات باارزش نیروی انسانی شهرداریها صورت گرفته است.
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور افزود: شیوه نامه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان قراردادی فعلی نیز به سازمان اداری و استخدامی پیشنهاد شده است که بعد از تایید مراتب به کلیه شهرداریهای کشور ابلاغ خواهد گردید.
منبع:

1399/11/20
22:09:55
0.0 / 5
468
تگهای خبر: توسعه , خدمات , سازمان , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد