وزارت شهرسازی در واكنش به خبر مهر:

بی تفاوت نیستیم

بی تفاوت نیستیم

به گزارش بتن آنلاین، وزارت راه و شهرسازی درباره اعتراض شرکت کنندگان در آزمون امسال حرفه نظام مهندسی اعلام نمود: به همه اعتراضات توجه و برای آنها صورتجلسه تخصصی تنظیم و نتیجه آنها در کارنامه نهایی اعمال خواهد شد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، وزارت راه و شهرسازی در واکنش به خبر مهر درباره اعتراض شرکت کنندگان در آزمون امسال حرفه نظام مهندسی که با عنوان «بی تفاوتی وزارت شهرسازی به مشکل آزمون امسال حرفه نظام مهندسی» ۲۹ آذرماه انتشار یافته بود، اعلام نمود: به همه اعتراضات توجه و برای آنها صورتجلسه تخصصی تنظیم و نتیجه آنها در کارنامه نهایی اعمال خواهد شد.
متن کامل جوابیه وزارت راه و شهرسازی به این شرح است:
بدین وسیله پیرو انتشار مطلبی در خبرگزاری مهر با عنوان «بی تفاوتی وزارت شهرسازی به مشکل آزمون امسال حرفه نظام مهندسی» در گروه اقتصاد راه و مسکن به تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۵۳: ۱۰ طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات و خبرگزاری ها توضیحات زیر برای انتشار ارسال می شود.
خواهشمند است طبق قانون ذکر شده دستور فرمائید مطالب ارائه شده بمنظور تنویر افکار عمومی منتشر شود.
خبرگزاری مهر با انتشار محتوایی با عنوان «بی تفاوتی وزارت شهرسازی به مشکل آزمون امسال حرفه نظام مهندسی» که مصاحبه با فردی نامعلوم و آنرا یکی از شرکت کنندگان در آزمون حرفه نظام مهندسی معرفی کرده است، مبادرت به انتشار محتوایی کرده که بدین وسیله تکذیب می شود.
توضیح اینکه وزارت راه و شهرسازی نه فقط نسبت به نظرات یا اعتراضات داوطلبان بی تفاوت نبوده است بلکه بیش از هر آزمون حرفه ای دیگری به این امر توجه کرده است. دریافت و رسیدگی به اعتراضات داوطلبان بخش جدانشدنی از پروسه آزمون هاست و این وزارتخانه قبل از اعلام نتایج قطعی آزمون طی چندین نوبت رسماً به داوطلبان فرصت اعتراض و تقاضای بازبینی می دهد. علاوه بر آن طی دوره های اخیر چندین جلسه مشترک با داوطلبان برگزار و استدلال آنها درباب سوالات در بالاترین سطح مدیریتی و تخصصی شنیده شده و این استدلال ها با طراحان سوال و گروه های گوناگون تخصصی که ذینفع در موضوع نبوده اند مطرح و نظر خواهی شده است. در این دوره از آزمون ها نمایندگان داوطلبان طی جلساتی در ارتباط مستقیم با طراحان سوال قرار رفتند تا دلیلهای یکدیگر را بشنوند و علاوه بر آن داوطلب آزمون بطور مستقیم با مدیران وزارتخانه متبوع از طرق مختلف همچون حضوری، تلفنی و مجازی در ارتباطند و پاسخ دریافت کرده اند. در نهایت به همه اعتراضات توجه و برای آنها صورتجلسه تخصصی تنظیم و نتیجه آنها در کارنامه نهایی اعمال خواهد شد.

1399/10/07
20:01:29
0.0 / 5
1144
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد