درخواست فرودگاه مهرآباداز مسافران

درخواست فرودگاه مهرآباداز مسافران

به گزارش بتن آنلاین فرودگاه مهرآباد در اطلاعیه ای از مسافران خواست تا به علت بدی آب و هوا در بعضی شهرهای مقصد، قبل از عزیمت به فرودگاه، از قطعی بودن انجام پرواز خود با شماره تماس ۱۹۹ اطمینان یابند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، اداره کل فرودگاه بین المللی مهرآباد در اطلاعیه پروازی از مسافران خواست تا قبل از عزیمت به فرودگاه، از انجام پروازها اطمینان یابند.
در این اطلاعیه آمده است:
با توجه به بارش شدید پاییزی در پایتخت، پروازهای مهرآباد به شرط مساعد بودن شرایط جوی فرودگاه های مقصد بموقع و در زمان برنامه ریزی شده از قبل انجام می گیرد.
خواهشمندیم در زمان مقرر در فرودگاه برای انجام عملیات اعزام وپذیرش حضور داشته باشید.
در عین حال با عنایت به شرایط جوی حاکم بر برخی از مناطق کشور و احتمال تغییر ساعت یا تأخیر در بعضی پروازها به علت شرایط نامناسب جوی، از مسافران هوایی درخواست می شود تا قبل از عزیمت به فرودگاه حتما با اطلاعات پرواز به شماره ۱۹۹ یا ۰۲۱۶۱۰۲۱ یا ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۹ ویا شماره ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۴ در تهران تماس بگیرند و از وضعیت پروازها اطلاع حاصل فرمایند.
همچنین این فرودگاه در اطلاعیه های جداگانه ای از ابطال برخی پروازها اطلاع داد که همچون آنها پرواز شماره ۴۵۵۰ شرکت ماهان به مقصد خارک با زمان برنامه ای ۰۶: ۴۵، پرواز ۸۴۰ هواپیمایی آسمان به مقصد ایلام و پرواز ۲۶۱۰ تهران-دزفول هواپیمایی کارون است که همه این پروازها به علت نامساعد بودن هوای مقصد لغو شدند.

1399/09/10
16:25:57
5.0 / 5
862
تگهای خبر: پایتخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد