وزیر راه و شهرسازی:

كمربندی سوم تهران پاییز سال جاری با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود

كمربندی سوم تهران پاییز سال جاری با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود

به گزارش بتن آنلاین وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: كمربندی سوم تهران پاییز سال جاری با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد پنج شنبه در آئین افتتاح کمربندی دوم تهران که در شهرستان ری و با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، حسین توکلی کجانی، فرماندار ویژه ری و حیدر نوروزی، مدیر کل راهداری استان تهران برگزار گردید تصریح کرد: همه مکلف به تکریم سالمندان هستیم، قرآن کریم حتی «اوف» به پدر و مادر را مورد نکوهش و سرزنش قرار داده است و همواره باید به سالمندان احترام بگذاریم.
وی اضافه کرد: در استان تهران همواره مشکلات زیادی وجود دارد چونکه نگاه برخورداری به تهران، سبب نوعی محرومیت اعتباری شده، در حالیکه با این حجم تردد و تعداد قابل توجه ساکنان احتیاج به گسترش ظرفیت دارد.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اقدامات توسعه ای در استان تهران در دو زمینه دنبال شده، یکی افزایش ظرفیت که آزادراه تهران- شمال در این راستا افتتاح شد، گسترش ظرفیتی در جاده هراز و چالوس هم سبب شد، در سال ۹۸ مردم روان تر در راه تردد کنند.
اسلامی اظهار داشت: ادامه اتوبان همت هم در روان سازی ترافیکی گشایشی ایجاد کرد و کمربندی سوم هم مهم می باشد که ۲۲۰ کیلومتر راهسازی صورت گرفته و در پاییز سال جاری با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.
وی در بخش نگهداری قطعه پل سیمان تا شهرک واوان غیرقابل قبول بود که بهسازی شده که امید است بتوانیم با عنایت به توسعه شهرستان ری و شهرستان های همجوار ترافیک های عبوری را از ترافیک های محلی تفکیک نماییم تا سبب روان سازی ترافیک شود.


منبع:

1399/07/10
13:17:47
5.0 / 5
1747
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد