تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت

به گزارش بتن آنلاین برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت امروز (۳ شهریور ماه) در محدوده قابل قبول است و پیشبینی می شود كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در این محدوده باقی بماند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۳ شهریور ماه) بر اثر برقراری شرایط مساعد جوی طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

طی روز افزایش «تندی باد» از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. هرچند با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» احتمال می رود بیشینه غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر مشابه با روز گذشته افزایش یابد و سبب کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق شود.

در شامگاه با تداوم وزش باد مؤثر انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد.

با کاهش «تندی باد» تا بامداد فردا (۴ شهریور ماه) و با آغاز تردد خودرو ها غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افرایش پیدا خواهد نمود و به تبع آن کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

طی روز کاهش تندی باد سبب انباشت آلاینده ها و بر غلظت آلاینده «ازن» در ساعات بعدازظهر افزوده می شود که کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس را به دنبال خواهد داشت.

در اواخر وقت فردا (۴ شهریور ماه) وزش باد مؤثر تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها و به تبع آن پیشبینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدود قابل قبول قرار گیرد.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۰ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۷ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/06/03
13:27:50
5.0 / 5
1619
تگهای خبر: پایتخت , تردد , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد