واریز روزانه سهم رانندگان اتوبوس های خصوصی به حسابشان

واریز روزانه سهم رانندگان اتوبوس های خصوصی به حسابشان

به گزارش بتن آنلاین مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران با تاكید بر اینكه همانطور كه خویش را موظف به پشتیبانی از رانندگان این شركت می دانیم، وظیفه خود می دانیم كه رانندگان بخش خصوصی را هم مورد حمایت قرار دهیم، اظهار داشت: به این منظور، مجموعه اقداماتی را برای پشتیبانی از این افراد در دستور كار قرار داده ایم.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مهندس محمود ترفع با بیان اینکه به منظور پشتیبانی از معیشت رانندگان بخش خصوصی در شرایط سخت اقتصادی موجود، واریز مستقیم سهم آنها بر مبنای کارتخوان را شروع کرده ایم، اضافه کرد: به باعث این طرح، در صورت درخواست شرکت های بخش خصوصی سهم رانندگان اتوبوس های خصوصی هر روز به حساب این افراد واریز می شود.

وی با اشاره به اینکه این اقدام برای نخستین بار از زمان فعالیت بخش خصوصی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت و در جهت پشتیبانی از رانندگان شاغل در این بخش صورت می گیرد، اظهار نمود: سهم رانندگان بر اساس قراردادی که با شرکت های خصوصی دارند و از محل درآمد روزانه اتوبوس، هر شب به حساب راننده واریز می شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه روال ۱۰ سال گذشته، بر این مبنا بوده که درآمد هر اتوبوس روزانه به حساب شرکت خصوصی مربوطه واریز می شد اما رانندگان، سهم خویش را به صورت ماهانه دریافت می کردند، تصریح کرد: بر مبنای روش جدید که برای نخستین بار به صورت آزمایشی برای یک شرکت خصوصی به اجرا در آمده است، سهم رانندگان هر شب به حساب آنها واریز می شود.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ این طرح در صورت موفقیت در تمامی شرکت های خصوصی قابل اجرا می باشد و درآمد رانندگان شاغل در این شرکت ها، هر روز به حساب آنها واریز می شود.1399/03/09
09:57:05
5.0 / 5
2967
تگهای خبر: پایتخت , شركت , مهندس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد