یك مقام مسئول اعلام كرد:

انبوه سازی مسكن، رقابت پذیر با مدلهای روز اروپا

انبوه سازی مسكن، رقابت پذیر با مدلهای روز اروپا

به گزارش بتن آنلاین یك مقام مسئول اظهار داشت: همه مواد اولیه انبوه سازی مسكن، با آخرین فناوری اروپا و ژاپن در ایران هم وجود دارد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، غروی در حاشیه جلسه هم اندیشی مسکن سازان در وزارت راه و شهرسازی اضافه کرد: بر مبنای نیازی که کشور داشت تا بتواند در حوزه ساخت و سازهای جدید در بافت فرسوده سریع عمل کند و هم بتوان جلوی رشد تورم را گرفت و چاره ای اندیشید و از سویی هم ساختمان را سبک بسازیم و با یک تریلی آنرا حمل نماییم، طرح های پیش ساخته بسیاری را در دنیا بررسی نموده ایم.
وی اظهار داشت: طرح های سازه های سبک و پیش ساخته را در سرتاسر دنیا بررسی نموده ایم و توانستیم آخرین مدل آنرا بومی سازی نماییم.
غروی اظهار داشت: امروز ما توانایی داریم یک ساختمان ۶۵ واحدی را از روی بنای پی (فوندانسیون)، در یک هفته تحویل دهیم، اما برای گرفتن مجوز ساخت همین ساختمان دو سال باید در تشریفات اداری بانک و شهرداری منتظر بمانیم.
وی اضافه کرد: در ۵ سال قبل حداقل با ۲۰۰ شخص در پست مدیرکلی به بالا در حوزه ساخت مسکن مکاتبه داشتیم و جلسه حضوری برگزار کردیم که متاسفانه به جواب مطلوبی نرسیدیم.
رئیس هیئت مدیره شرکت انبوه سازی مسکن اضافه کرد: امیدواریم با رویکرد جدیدی که وزیر راه و شهرسازی دارد و عزم خویش را جزم کرده است، بتوانیم گره ساخت مسکن را باز نماییم.
وی افزود: اگر این صنعت در زمینه صادرات رشد کند خیلی از مشکلاتی را که درمورد نفت داریم می تواند گره گشایی کند.
غروی درباره ساخت سازه های فولادی هم اظهار داشت: مواد اولیه ساخت آنها کاملا بومی و ایرانی است و فناوری آن هم از آخرین نسخه اروپا گرفته شده است.
رئیس هیئت مدیره شرکت انبوه سازی مسکن اضافه کرد: باید به صنعت ساختمان نگاهی مانند صنعت خودروسازی داشته باشیم.


منبع:

1399/03/03
21:57:53
5.0 / 5
2845
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد