تمهیدات توزیع ماسك در پایانه های اتوبوسرانی

تمهیدات توزیع ماسك در پایانه های اتوبوسرانی

به گزارش بتن آنلاین مدیر عامل شركت واحد اتوبوسرانی شهر تهران تصریح كرد: تمهیدات و ساختار لازم برای توزیع ماسك، در پایانه های اتوبوسرانی، پایانه های تبادل سفر و ایستگاه های پرتردد اتوبوس فراهم گشته است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محمود ترفع با اشاره به اجرای طرح الزامی شدن استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی اظهار داشت: این طرح در جهت پیشگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا در حمل و نقل عمومی به تصویب رسیده است که پیرو آن طی سه روز گذشته جلسات گوناگونی به منظور هماهنگی و اتخاذ تمهیدات لازم برای توزیع ماسک در ایستگاه های اتوبوس و مترو برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه تخصص ما حمل و نقل است و امکان تهیه و توزیع ماسک را نداریم اظهار داشت: طی جلساتی که با ستاد ملی کرونا، وزارت صمت و اتحادیه پوشاک کشور داشتیم مقرر شد، شهرداری تهران امکان فضای توزیع ماسک را در ناوگان عمومی شهر فراهم آورد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با تاکید بر اینکه شهرداری تهران وظیفه دارد زیر ساخت لازم برای توزیع ماسک را فراهم آورد، خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای توزیع ماسک در پایانه های اتوبوسرانی، پایانههای تبادل سفر و ایستگاههای پرتردد اتوبوس فراهم گشته است.

ترفع خاطرنشان کرد: هم اکنون روزانه بیشتر از ۵۰۰ هزار مسافر از اتوبوس برای تردد در سطح شهر تهران استفاده میکنند، برآورد ما این است که بیشتر شهروندان از مبدا حرکت خود، ماسک و دستکش به همراه دارند و باید شرایط برای آندسته از شهروندانی که ماسک به همراه ندارند و یا امکان تهیه ماسک را ندارند فراهم گردد، از اینرو مقرر شد شرایطی هم مهیا شود که اگر افرادی در ماه مبارک رمضان قصد نذری یا مراسمی داشتند به جای خرید یک ماسک، تعدادی را خریداری کنند و همانجا در بسته ای قرار دهند تا آنها که تمکن مالی برای خرید ماسک برایشان فراهم نیست، بتوانند استفاده کنند.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛وی تصریح کرد: پیرو سیاستهای ستاد ملی مقابله با کرونا، تمامی پروتکل های بهداشتی از آغاز اسفند ماه در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت در حال انجام می باشد.1399/02/13
23:46:27
5.0 / 5
2699
تگهای خبر: پایتخت , تردد , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد