رییس كمیته اجتماعی شورای شهر تهران خواستار شد

ضرورت ارائه سناریوهای مختلف مدیریت شهری به دنبال شیوع ویروس كرونا

ضرورت ارائه سناریوهای مختلف مدیریت شهری به دنبال شیوع ویروس كرونا

بتن آنلاین: رئیس كمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اعلام نمود كه شهرداری باید سناریوهای مختلفی برای اداره شهر در شیوع ویروس كرونا داشته باشد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، الهام فخاری بامداد امروز پس از استماع گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در مورد اقدامات انجام شده در كنترل شیوع ویروس كرونا در تهران، ضمن تشكر از همه سازمان های معاونت خدمات شهری اظهار داشت: نیروهای خدمات شهری در خط مقدم مقابله با كرونا قرار دارند و جای سوال است كه غربالگری این نیروها چگونه است و اولویت غربالگری با چه كارگرانی است.
وی با بیان این كه گاهی تصمیمات و اقدامات سایر بخش ها ممكنست به قسمت خدمات شهری فشار وارد كند، اظهار داشت: فشار برخی تصمیمات بر روی معاونت خدمات شهری است و باید برخی حوزه ها همچون حمل و نقل و غیره تصمیماتشان متناسب و هماهنگ با ظرفیت مابقی دستگاه های شهرداری باشد.
وی با بیان این كه در این وضعیت بحرانی وضع برخی تصمیمات در حوزه حمل و نقل در صورتیكه بدون نظر شورای اسلامی شهر تهران است، قابل توجه بوده و حتی ممكنست به طرح سوال منجر شود، اظهار داشت: به هر حال ما تا اسفند ماه در یك فضای دیگر بودیم و بر طبق مبناهایی كه داشتیم بودجه را جمع بندی كردیم، اما حالا در شرایط متفاوتی هستیم كه آن لایحه با مبناهایی كه وجود داشت، قابل اجرا نیست و لازم است سناریوهای مختلف و رویكردهای مدیریت شهری بررسی شود تا بدانیم بر طبق چه سناریویی چه نگاهی داشته باشیم.
حسن رسولی - خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران نیز با ارائه یك تذكر بخشنامه ای به هیات رئیسه اظهار داشت: جلسه امروز شورا با 10 دقیقه تاخیر آغاز شد و این در حالیست كه یك ساعت و نیم از زمان جلسه گذشته است و ما بیش از 70 بار از هم تشكر كردیم واین گویا این جزو جلسات مسئولان ایرانی است كه با خرج ملت دور هم جمع شوند و از هم تشكر كنند.
وی ادامه داد: یك دفعه تشكر كردن كافی است و ما باید از وقت جلسه به نحو احسن استفاده نمائیم تا بهره وریمان افزایش یابد.
به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، ابراهیم امینی كه در میانه جلسه ریاست شورا را برعهده گرفت، اظهار داشت: من حالا به جلسه آمدم و بی تقصیر هستم، اما به نظرم محسن هاشمی در نظر داشته كه همه اعضا نظراتشان را بگویند؛ چونكه در این جمع هیچ عضوی بالاتر از دیگری نیست و در جلسه امروز نیز گزارش یك مسئله مهم به اسم كرونا عنوان شد و لازم بود كه اعضا نظراتشان را بگویند. اما قرار بود كه مختصر و مفید عنوان كنند.
منبع:

1399/01/24
14:45:01
5.0 / 5
2805
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد