كارگران اپراتورهای تخلیه زباله منطقه 2 در مقابل كرونا ایمن شدند

كارگران اپراتورهای تخلیه زباله منطقه 2 در مقابل كرونا ایمن شدند

به گزارش بتن آنلاین معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ با اشاره به تدابیر اجرایی منطقه در جلوگیری از انتشار كرونا اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت نیروهای خدمات شهری و جلوگیری از شیوع كرونا، كارگران اپراتورهای خودرو های تخلیه زباله به لباس های مخصوص مجهز شدند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، علی اكبر كریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ با بیان این خبر اظهار داشت: نیروهای خدمات شهری با تأمین پاكیزگی معابر و حفظ بهداشت عمومی شهروندان با تعهد و مسئولیت اجتماعی خود در مقابل شیوع بیشتر این ویروس ایستاده اند وسهم خویش را در كُند كردن زنجیره انتقال بیماری برعهده گرفته اند و مدیریت شهری منطقه ۲ با ارج نهادن به سهم اجتماعی پرارزش این افراد خدوم، حفاظت سلامت آنها را جزو وظایف خود می داند.
وی ادامه داد: با عنایت به این كه پاكسازی محیط های شهری و تخلیه زباله جزو مشاغل پرخطر در مقابل بیماری های واگیردار به حساب می آید بدین منظور لباس های مخصوص و تجهیزات لازم ایمنی و بهداشتی در اختیار كارگران اپراتورهای خودرو های تخلیه زباله قرار گرفت.
وی ادامه داد: از روزهای ابتدای شیوع كرونا، حوزه خدمات شهری ایجاد شرایط ایمن در محل اسكان های كارگری همچون نظارت بر تغذیه، شرایط انجام كار و در اختیار قرارگرفتن اقلام بهداشتی را در دستور كار قرار داده و شستشو و ضدعفونی مراكز اسكان كارگری به صورت مستمر در حال انجام می باشد.
به قول معاون شهردار منطقه۲، كلیه پاكبانان و نیروهای خدمات شهری هم ملزم به استفاده از دستكش و ماسك هستند و با همكاری اداره سلامت منطقه آموزش های لازم در مورد اصول بهداشتی به این افراد عرضه شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، كریمی پور اظهار داشت: با تدابیر اجرایی ستاد جلوگیری از شیوع كرونا در منطقه خوشبختانه تا به امروز همه كارگران خدمات شهری در سلامت و صحت مشغول خدمات رسانی هستند.1399/01/10
22:50:19
5.0 / 5
3186
تگهای خبر: حفاظ , خدمات , خودرو , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد