صدور 250 برگ جریمه برای خودرو های متخلف در نخستین روز اجرای طرح محدودیت تردد در استان تهران

صدور 250 برگ جریمه برای خودرو های متخلف در نخستین روز اجرای طرح محدودیت تردد در استان تهران

بتن آنلاین: استاندار تهران با اشاره به پیگیری جدی طرح محدودیت تردد در استان تهران از صدور دویست و پنجاه برگ جریمه برای خودرو های متخلف در نخستین روز اجرای طرح محدودیت تردد در استان آگاهی داد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی پس از جلسه ویدئو كنفرانسی ستاد ملی مقابله با كرونا در مورد آخرین وضعیت اجرای طرح محدودیت تردد در استان تهران گفت: هدف از اجرای طرح محدودیت تردد، حذف ترددهای غیرضروری و اعمال سختگیری در ورودی و خروجی های استان است.

وی افزود: تا ساعت ۲۰ روز گذشته برمبنای دستورالعمل اجرایی از ادامه سفر ۱۸۵۰ وسیله نقلیه در سه نقطه آزادراه تهران-شمال، تهران- قم و جاده قدیم قم توسط فرمانده انتظامی تهران بزرگ ممانعت به عمل آمد، همین طور ۳۰۵۰ خودرو در محور فیروزكوه و دماوند برگشت داده شدند.

هیچ خودرویی در نخستین روز اجرای طرح محدودیت تردد در استان تهران توقیف نشده است

استاندار تهران با اشاره به اجرای مستمر این طرح اشاره كرد: روز گذشته ۲۵۰ قبض جریمه برای خودرو های متخلف صادر گردیده است ضمن اینكه هیچ خودرویی توقیف نشده است.

محسنی بندپی با اعلان اینكه ایمن سازی و توقف چرخه انتقال ویروس مهم ترین راهكار برای جلوگیری از شیوع ویروس كرونا می باشد اظهار داشت: در استان تهران دستورالعمل طرح محدودیت تردد با نهایت دقت، مراقبت و با كیفیت اجرایی می شود.

راه های فرعی توسط فرمانداران و با هماهنگی نیروی انتظامی مدیریت می شود

او همینطور عنوان كرد: این طرح در ۱۴ مبادی ورودی و خروجی استان تهران اجرایی می شود و راه های فرعی توسط فرمانداران و با هماهنگی نیروی انتظامی مدیریت می شود، البته در هفته اول كه به شكل سفارش ای از مردم خواسته شد كه در خانه بمانند و به سفر نروند، اكثریت مردم همكاری داشتند و پیش بینی می شود با آگاه سازی، حساس سازی و تغییر رفتار مردم و اطلاع رسانی بموقع نسبت به خطرات ناشی از انتقال چرخه بیولوژیك این ویروس می توانیم امیدواری داشته باشیم كه نیاز چندانی به محدود كردن راه های فرعی نباشد.

شرایط رفت و آمد برای كارمندان و كارگران تسهیل می شود

استاندار تهران در مورد تسهیل شرایط رفت و آمد برای كارمندان و كارگران اضافه كرد: جهت تسهیل شرایط برای كارمندان و كارگران واحدهای تولیدی كه در تهران مشغول كار هستند و محل سكونت آنها جای دیگری است، روز چهارشنبه با دستگاه های اداری مكاتبه شده همین طور به واحدهای صنعتی و تولیدی اعلام كردیم كه نحوه رفت و آمد كارگران و كاركنان خودرا اعلام كنند.
بر طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسنی بندپی سپس اشاره كرد: از چند طریق روان سازی آمد و شد كاركنان دستگاه های اداری تهران كه در اطراف تهران، البرز و یا سمنان ساكن هستند، صورت می گیرد بدین صورت كه از دستگاه ها خواسته شده تا فهرست چنین كاركنانی را همراه با كدملی و پلاك خودرو آنها اعلام كنند ضمن اینكه شهرداری اپلیكیشن سفربرگ را راه اندازی می نماید تا افراد در سامانه ثبت نام كنند و با هماهنگی نیروی انتظامی تردد افراد تسهیل شود.
منبع:

1399/01/09
23:36:46
5.0 / 5
3062
تگهای خبر: آزادراه , تردد , تولید , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد