درخواست گواهی آخر كار آپارتمانی غیر حضوری شد

درخواست گواهی آخر كار آپارتمانی غیر حضوری شد

به گزارش بتن آنلاین به منظور كاهش تردد شهروندان تهرانی و پیشگیری از گسترش بیماری كرونا، امكان ثبت درخواست جهت دریافت گواهی آخر كار آپارتمانی، غیر حضوری و چاپ كلیه فرم های عوارض شهرسازی اتوماتیك شد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهردار تهران با بیان این خبر اظهار داشت: شهروندان تهرانی از تاریخ ۲۵ اسفند ماه سالجاری می توانند با استفاده از كارتابل شهروندی خود درخواست دریافت گواهی آخر كار آپارتمانی را ثبت كنند.
معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران اضافه كرد: شهروندان با رفتن به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir می توانند از این امكان استفاده كنند و ازاین رو نیازی به رفتن به شهرداری های مناطق ۲۲گانه و یا دفاتر خدمات الكترونیك، نیست.
گلپایگانی اظهار داشت: همینطور چاپ كلیه فرم های اعلام عوارض(انواع پروانه و گواهی ساختمانی) اتوماتیك شد.
معاون شهردار تهران تاكید كرد: در این راستا شهروندان تهرانی از ۲۱ اسفند ماه جاری می توانند فرم های اعلام عوارض را به صورت فایلpdf در كارتابل شهروندی سامانه اینترنتی تهران من به نشانی my.tehran.ir مشاهده كنند و بدین منظور لازم است به دفاتر خدمات الكترونیك شهر، بدهی نداشته باشند.
طبق گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، او در آخر اظهار داشت: خدمات ذكر شده به همت اداره كل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه و هم چنین سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با هدف كاهش رجوع حضوری متقاضیان و حفظ سلامت شهروندان تهرانی، پرسنل شهرسازی و دفاتر خدمات الكترونیك بوجود آمده است.
منبع:

1398/12/24
13:56:32
5.0 / 5
3213
تگهای خبر: تردد , خدمات , ساختمان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد