نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاكید كرد:

گام مدیریت شهری در كنار وزارت بهداشت برای كاهش نگرانی های ویروس كرونا

گام مدیریت شهری در كنار وزارت بهداشت برای كاهش نگرانی های ویروس كرونا

به گزارش بتن آنلاین نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاكید بر ضرورت بهره گیری شركت شهر سالم از تمام ظرفیت ها و امكانات خود در جهت مقابله با ویروس كرونا اظهار داشت: مدیریت شهری در كنار وزارت بهداشت در جهت كاهش نگرانی ها گام برمی دارد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، ابراهیم امینی در شروع جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی از برگزار كنندگان انتخابات قدردانی كرد و به منتخبین راه یافته به مجلس شورای اسلامی تبریك گفت.
وی ادامه داد: همانطور كه قانون اساسی مهمترین وظایف نمایندگان را پیش بینی كرده و آنرا بعنوان قسم نامه راه یافتگان به مجلس باید رعایت نمایند، رعایت امانت در وظایفشان و حفظ حقوق ملت و پایبندی به خدمت به مردم مهمست.
امینی افزود: باید نمایندگان مردم استقلال و آزادی مردم و تامین مصالح آنها را در نظر بگیرند خصوصاً در شرایط خاصی كه امروز از نظر اقتصادی به سر می بریم و مردم با تنگناهای بسیاری مواجهند و در عرصه سیاست خارجی نیاز به تدبیر داریم.
وی اشاره كرد: مشكلات داخلی و خارجی در كشور به هم آمیخته هستند پس امیدواریم نمایندگان منتخب در مجلس این رسالت را به انجام برساندند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران كه امروز در غیاب محسن هاشمی ریاست صحن علنی را برعهده دارد در ادامه صحبت های خود به 7 اسفند كه به نام روز وكیل نامگذاری شده است اشاره نمود و اضافه كرد: در سال 1331 لایحه استقلال كانون وكلا با پافشاری محمد مصدق به تصویب رسید و هفتم اسفند روز وكیل نامگذاری شده پس به همه وكلا كه رسالت خودرا دفاع از حق و جلوگیری از ظلم می دانند تبریك می گویم.

وی ادامه داد: خیلی از وكلا كه دفاع از حقوق شهر را رسالت خود می دانند امیدواریم در كار خود موفق باشند و استقلال وكلا برای این كه بی طرفانه در پرونده ها حضور پیدا كنند بیشتر و بهتر از گذشته مشاهده شود.

امینی در بخش دیگری از صحبت های خود به پنجم اسفند روز خواجه نصیرالدین طوسی كه به نام روز مهندس نامگذاری شده را نیز به فرهنگ دوستان و مهندسین تبریك گفت و اضافه كرد: نكته مهم دیگری كه وجود دارد بحث نگرانی ها از شیوع ویروس كرونا در كشور است. متاسفانه كابوسی كه در فضای مجازی و رسانه ها مداوم مسئولین را مخاطب قرار می داد كه نهایت تلاش خودرا داشته باشند متاسفانه به حقیقت پیوست و این ویروس وارد كشور شد و آمار قابل توجهی از مبتلایان به این بیماری در كشور را شاهد می باشیم.

وی افزود: امیدواریم وزارت بهداشت مسئله را بعنوان مهمترین موضوع در دستور كار خود قرار دهد تا سلامت شهروندان تامین گردد. مدیریت شهری نیز در كنار وزارت بهداشت تلاش خواهدنمود تا از نگرانی ها كاسته شود خصوصاً در جابجایی مسافرین بوسیله مترو، اتوبوس و تاكسی در شهر كه برعهده مدیریت شهری است تلاش می نماییم تا بتوانیم راهكارهایی كه از شیوع این بیماری در حمل و نقل عمومی جلوگیری می كنند را در دستور كار قرار دهیم.

وی اشاره كرد: شركت شهر سالم نیز باید با بهره گیری از تمام امكانات و ظرفیت خود در این راه اقدامات موثر را انجام دهد و سازمان زیباسازی نیز در جهت آگاهی و رشد فرهنگی شهروندان برای مقابله با این ویروس كمك نماید.

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود و خطاب به شهردار تهران كه در این نشست حاضر شده است اظهار داشت: پیش از ورود به بحث بودجه لازم است كه شهردار تهران درباب اقدامات شهرداری در جهت مقابله با ویروس كرونا گزارشی را عرضه نماید.

منبع:

1398/12/04
22:47:41
5.0 / 5
3693
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد