شن پاشی معابر تهران بدنبال برف امروز

شن پاشی معابر تهران بدنبال برف امروز

به گزارش بتن آنلاین مدیر روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به آمادگی ۱۴ هزار نیروی خدمات شهری به همراه تجهیزات برف روبی در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، از شهروندان تهرانی درخواست نمود از سفرهای غیر ضروری هنگام بارش برف خودداری كند.


اعظم ابراهیمی در گفتگو با ایسنا و در تشریح آخرین فعالیتهای خدمات شهری با عنایت به بارش برف بامداد امروز اظهار داشت: هم اكنون ۱۴ هزار نیروی خدمات شهری به همراه تجهیزات در سطح شهر تهران در آمادگی كامل قرار دارند.
وی ادامه داد: از بامداد امروز بارش برف در سطح شهر تهران مشاهده می شود اما عمده شدت بارش برف در مناطق یك، ۲ و چهار است در ساعات ابتدایی امروز در مناطق غربی همچون ۲۱ و ۲۲ شدت بارش زیاد بود اما هم اكنون از شدت بارش در این مناطق كاسته شده است.
وی افزود: تمام معابر در حال شن پاشی هستند و خوشبختانه معبر مسدودی در تهران نداریم.
مدیر روابط عمومی خدمات شهری شهرداری تهران با تاكید بر ضرورت پرهیز از سفرهای غیر ضروری در هنگام بارش برف اظهار داشت: از همه شهروندان درخواست می نماییم هنگام بارش برف ضمن همكاری با نیروهای خدمات شهری از سفرهای غیر ضروری پرهیز كند و ضمن كنترل ماشین خود و به همراه داشتن تجهیزات روزهای برفی همچون زنجیر چرخ در معابر فرعی و مقابل خانه خویش را برف روبی كند تا بدین سان همكاری مناسبی با نیروهای خدمات شهری داشته باشند.1398/10/19
23:15:16
5.0 / 5
4208
تگهای خبر: خدمات , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد