در گزارش بتن آنلاین مطرح شد؛

راه اندازی ۶۸۰۰ كیلومتر راه

راه اندازی ۶۸۰۰ كیلومتر راه

به گزارش بتن آنلاین معاون وزیر راه و شهرسازی از راه اندازی شش هزار و ۸۰۰ كیلومتر راه و بزرگراه در سطح كشور اطلاع داد و اظهار داشت: ۸۵۰ كیلومتر از این راه ها تا آخر سال جاری به به بهره برداری می رسد.محمدرضا كدخدا زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینكه پروژه راه اندازی شش هزار و ۸۰۰ كیلومتر بزرگراه و راه اصلی در دست اقدام است، تصریح كرد: پیشبینی می شود تا آخر امسال ۸۵۰ كیلومتر از این راه ها تكمیل و به بهره برداری برسد.
وی بابیان اینكه تابحال ۴۰۰ كیلومتر از پروژه های راه سازی راه اندازی شده است، اضافه كرد: پرداخت بموقع مطالبات پیمانكاران ازجمله اولویت های مهمی است كه در دستور كار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.
پرداخت مطالبات پیمانكاران بر مبنای اولویت بندی وزارت راه
معاون ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه مطالبات پیمانكاران بسیار زیاد است، خاطرنشان كرد: پرداخت این مطالبات بر مبنای اولویت بندی و شاخصهای تعیین شده از جانب وزارت راه انجام می شود.
كدخدا زاده بابیان اینكه پروژه های با پیشرفت فیزیكی بالا و حیاتی در اولویت تخصیص اعتبارات قرار دارند، تصریح كرد: پیگیری برای تكمیل بموقع تمام پروژه های راه سازی در دستور كار این نهاد قرار دارد.
وی با اشاره به برنامه های بازدید از پروژه های راه سازی گرمسار بیان كرد: پروژه تقاطع شرقی گرمسار در مرحله نهایی قرار دارد و فرایند آسفالت و روسازی آن رو به اتمام است.
بازگشایی موقت راه گرمسار – فیروزكوه
معاون وزیر راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه در صورت مطلوب بودن شرایط جوی پیشبینی می شود این پروژه در دی ماه امسال به بهره برداری برسد، خاطرنشان كرد: اداره كل راهداری استان سمنان برای نصب تابلوهای علایم ایمنی، راهنمایی و رانندگی و گاردریل اقدامات لازم را انجام می دهد.
كدخدا زاده با اشاره به بازدید از پروژه راه اندازی جاده گرمسار – فیروزكوه اظهار داشت: تكمیل این پروژه ازجمله مطالبات دیرینه مردم و از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد ازاین رو بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود برای تكمیل این پروژه و سرعت بخشی به فرایند عملیات اجرایی آن در دستور كار قرار دارد.
وی همینطور از بازگشایی موقت این محور تا آخر سال جاری اطلاع داد و اظهار داشت: در صورت ساماندهی و پیشرفت فیزیكی قابل قبول برای بازگشایی و عبور موقت از این محور اقدامات لازم انجام می شود.
معاون ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی بابیان اینكه پیگیری برای رفع مشكلات زیرساختی و پیمانكاران این پروژه در اولویت بعدی وزارت راه قرار دارد، افزود: وضعیت قیر در كشور زیاد مناسب نمی باشد اما برای این پروژه محدودیتی در تأمین قیر وجود ندارد.

1398/10/01
10:59:40
5.0 / 5
4731
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد