معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

ورود ۲۷۰ واگن جدید به ناوگان ریلی در آینده نزدیك

ورود ۲۷۰ واگن جدید به ناوگان ریلی در آینده نزدیك

به گزارش بتن آنلاین مدیرعامل راه آهن با اشاره به اینكه در ۹ ماهه نخست سال جاری ۴۵۶ دستگاه ناوگان وارد خطوط ریلی كشور شد، اظهار داشت: در آینده نزدیك هم ۲۷۰ واگن وارد خطوط ریلی كشور خواهد شد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مراسم گرامیداشت هفته حمل و نقل با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل راه آهن، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی از مدیران عامل بانك ها در راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.
سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در این مراسم اظهار داشت: همكاری و تعامل با بخش غیردولتی یكی از اولویت های مهم شركت راه آهن است و در این راستا استفاده از ظرفیت های تبصره ۱۸ قانون بودجه و مبادله اسناد آنها نشان داده است كه شرایط مناسبی در آینده خواهیم داشت.
وی اضافه كرد: خوشبختانه با امضای تفاهم نامه ۲ هزار میلیارد تومانی بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه در ۲۷ اسفندماه سال ۹۷ ظرفیت های قانونی مناسبی در این بخش فراهم شده و تابحال چند شركت حمل و نقل ریلی برای دریافت تسهیلات مورد احتیاج به بانكهای عامل معرفی شده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: در اولین مرحله الان پرداخت ۵ هزار میلیارد ریال با عاملیت بانك توسعه تعاون، ۲، ۶۰۰ میلیارد ریال توسط بانك آینده، ۴۰۰ میلیارد ریال توسط بانك ایران و ونزوئلا و ۵ هزار میلیارد ریال توسط بانك صادرات ایران برای شركت های حمل و نقل ریلی اختصاص یافته است كه نرخ سود آن در عرصه تولید واگن های باری ۱۳ درصد و در حوزه واگن های مسافری ۱۲ درصد تعیین شده است.
رسولی بیان كرد: خوشبختانه با تلاش تمام دست اندركاران بخش دولتی و غیردولتی در ۹ ماهه نخست سال جاری ۴۵۶ دستگاه ناوگان وارد خطوط ریلی كشور شده است و در آینده نزدیك هم ۲۷۰ واگن وارد خطوط ریلی كشور خواهد شد.

1398/09/30
19:49:23
5.0 / 5
4086
تگهای خبر: توسعه , تولید , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد