رئیس شورای شهر تهران:

فروش صندلی های اتوبوس سوژه انحرافی است

فروش صندلی های اتوبوس سوژه انحرافی است

به گزارش بتن آنلاین رئیس شورای شهر تهران عنوان نمود كه بیان ایده فروش صندلی های اتوبوس انحرافی است، اظهار داشت: بیان این گونه طرح ها كه شرایط اجرای آن هم وجود ندارد سبب تضعیف مدیریت كشور می شود.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز در حاشیه بهره برداری از فاز نخست بزرگراه شهید كاظم نجفی رستگار در مورد اخبار انتشار یافته پیرامون فروش صندلی اتوبوس ها با بیان این كه این روش، دی آر تی است كه عموما در كشورهای توسعه یافته مطرح می شود اظهار داشت: این شیوه حمل و نقلی در شرایطی اجرایی می شود كه حمل و نقل آنقدر كامل باشد كه برای دعوت افراد ثروتمند به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، آنها را دعوت نماییم كه به مانند سیستم حمل و نقل بین شهری جایشان را رزرو كنند اما در اجرای این شیوه باید وضعیت به شكلی مثبت باشد كه در اتوبوس كسی نایستد و افراد بتوانند به مانند اتوبوس های بین شهری جایشان را در حمل و نقل عمومی رزرو كنند و بر روی صندلی بنشینند.
هاشمی با بیان این كه این ایده آن قدر ایده آل است كه حتی در كشورهای پیشرفته هم اجرایی نشده، اضافه كرد: چونكه خطوط اتوبوس و مترو معمولا به شیوه «انبوه بر» طراحی شده اند و بنا بر این تعداد صندلی هایشان كم است و مسافران باید بایستند.
رئیس شورای شهر تهران با بیان این كه بیان این حرف انحرافی است، اظهار داشت: بنظر می رسد كه مسوول مربوطه ایده آل هایی كه در ذهنش وجود داشته را بیان كرده است. چونكه این ایده امكان پذیر نیست و زمانی ما می توانیم این ایده را در تهران اجرایی نماییم كه بیشتر از 15 هزار اتوبوس یعنی سه برابر ظرفیت كنونی اتوبوس داشته باشیم و بنظر می رسد كه این ایده برای 30 الی 40 سال آینده و زمانی كه درآمدهای ملی مان را مرز 30 هزار میلیارد گذشت می توانیم انجام دهیم.
وی ادامه داد: بیان این گونه ایده ها در سطح جامعه صحیح نیست چونكه افرادی هم وجود دارند كه برای تضعیف مدیریت كشور و نه شهر فعال می باشند چونكه بیان این موضوعات كشور را تضعیف می كنند.
هاشمی با بیان این كه قوانین خوبی در امتداد توسعه حمل و نقل عمومی داریم اما درست اجرا نمی گردد و بر همین مبنا سه مرتبه جهانگیری معاون اول جلسه اش را برای حل مشكل حمل و نقل عمومی تهران كنسل كرده است اظهار داشت: بیان این گونه طرح ها كه شرایط اجرای آن هم وجود ندارد سبب تضعیف مدیریت كشور می شود.
1398/09/16
23:42:15
5.0 / 5
4131
تگهای خبر: توسعه , سیستم , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد