معاون حمل و نقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران تاكید كرد

اعمال قانون با وانت بارهای فاقد كارت هوشمند از 5 دی

اعمال قانون با وانت بارهای فاقد كارت هوشمند از 5 دی

بتن آنلاین: معاون حمل و نقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ضرورت دریافت كارت هوشمند (مجوز فعالیت) وانت بارها تا دی ماه سال جاری آگاهی داد.


محمدحسن كلهری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح طرح ساماندهی وانت بارهای برون شهری اظهار داشت: مقرر شد در دی ماه سال جاری رانندگان وانت بارهای برون شهری كه تا دی ماه كارت هوشمند خودرا دریافت نكرده اند پلیس راهور از تردد آنها جلوگیری كند تا بدین سان كارت های هوشمند خودرا دریافت نمایند چونكه گردنگیر دریافت بارنامه برای آنها و تردد قانونی، دریافت كارت های هوشمند است.
وی ادامه داد: در امتداد طرح ساماندهی ناوگان و رانندگان وانت بار جهت فعالیت در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای و برمبنای تصمیمات اتخاذ شده درباب تخصیص سوخت ناوگان وانت بار برمبنای پیمایش از این پس، جهت دریافت سهمیه عملكردی سوخت ناوگان مذكور بایستی نسبت به ستاندن مدارك و اسناد حمل شامل كارت هوشمند راننده و ناوگان و بارنامه جهت حمل محصولات اقدام نماید.
وی افزود: بر این اساس كلیه رانندگان و مالكان وانت بار بایستی با مراجعه به اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و یا مراكز مجاز صدور كارت هوشمند در استان محل سكونت خود، نسبت به ثبت نام و ستاندن مدارك مجوز فعالیت اقدام نماید تا از مزایای فوق بهره مند شود.
كلهری اشاره كرد: از تاریخ پنجم دی ماه سال جاری رانندگان و ناوگان فاقد مدارك مذكور كه در جاده های بین شهری تردد می نمایند. برمبنای قوانین و مقررات مربوطه توسط پلیس راه اعمال قانون خواهند شد.
معاون حمل و نقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اشاره كرد: سامانه صدور بارنامه به صورت برخط تا كنون برای كامیون ها و خودرو های سنگین دیزلی مورد استفاده قرار می گرفت كه مقرر شد وانت بارها نیز از این پس برای دریافت بارنامه و پیمایش آنها به این چارچوب اضافه شوند تا تخصیص سوخت آنها برمبنای پیمایش محقق شود.
منبع:

1398/09/14
13:09:26
5.0 / 5
4588
تگهای خبر: تردد , ثبت نام , خودرو , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد