مدیرعامل شركت فرودگاه ها خبر داد

هواپیمای فلایت چك دوم بزودی وارد كشور می شود

هواپیمای فلایت چك دوم بزودی وارد كشور می شود

بتن آنلاین: سازمان هواپیمایی كشوری ظهر امروز لوح و گواهینامه صلاحیت پروازی فلایت چك را به مركز وارسی پروازی و خدمات هوایی شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعطا كرد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، در این مراسم كه با حضور رئیس سازمان هواپیمایی كشوری، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان، مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی، مدیركل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان و تعدادی از مدیران شركت فرودگاه ها برگزار شد، علی عابدزاده اظهارداشت: اعطای لوح و گواهینامه صلاحیت پروازی فلایت چك به مركز وارسی پروازی و خدمات هوایی، تجلی اوج مسئولیت پذیری سازمان هواپیمایی كشوری و شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی است.
وی اضافه كرد: این مساله قدم مهمی در عرصه هوانوردی كشور است چونكه امروز این مسئولیت پذیری به نگرانی مسئولان كشور و تمامی كسانی كه دغدغه ایمنی هوایی كشور را دارند به بهترین شكل پاسخ داده است.
عابدزاده با تاكید بر نیازمندی آسمان ایران به هواپیمای دوم فلایت چك ابراز امیدواری كرد با اعطای این گواهینامه شاهد اعتلای فعالیت مركز وارسی پروازی و خدمات هوایی شركت فرودگاه ها باشیم.
رئیس سازمان هواپیمایی كشوری اضافه كرد: امروز با قطعیت اعلام می كنم این اقدام بر طبق استانداردهای روز دنیا انجام شده و هر چند ابتدا بر نحوه كار ایراداتی وارد كردیم اما اطمینان داریم این فعالیت ها در بستر استانداردها حركت كرده و در تاریخ صنعت بعنوان یك كار درست برای همیشه ماندگار خواهد شد.
وی اشاره كرد: سازمان برای بهبود بخشیدن به راه های هوایی برنامه ریزی های منسجمی دارد و الان اساس و پایه آن بنا شده است.
در ادامه سیاوش امیرمكری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: از زمانی كه مسئولیت وارسی پروازی آسمان كشور بر عهده شركت فرودگاه ها نهاده شده كارها به خوبی انجام شده و همین مورد منجر گردید تا امروز شاهد دریافت گواهینامه صلاحیت پروازی باشیم.
وی اضافه كرد: حجم كار در مركز وارسی پروازی و خدمات هوایی شركت بسیار بالاست و با یك هواپیمای فلایت چك اساسا با محدودیتهای رو به رو هستیم.
وی از ورود تجهیزات FIS هواپیمای فلایت چك دوم به كشور خبرداد و ابراز امیدواری كرد بزودی شاهد ورود هواپیمای دوم باشیم.
گفتنی است؛ بعد از حدود سه سال فعالیت مركز وارسی پروازی و خدمات هوایی شركت فرودگاه ها بیشتر از ۱۴۰۰ ساعت پرواز فلایت چك در ۶۸ فرودگاه كشور به صورت مداوم و مكرر و با نظارت سازمان با موفقیت انجام شده است.

1398/08/09
19:00:26
5.0 / 5
4123
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد