عرضه لایحه متمم بودجه 98 شهرداری به شورای شهر تا یك ماه آینده

عرضه لایحه متمم بودجه 98 شهرداری به شورای شهر تا یك ماه آینده

به گزارش بتن آنلاین معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران بیان اینكه رقم دقیق كسری بودجه امسال شهرداری تهران در حال احصاء شدن است، خاطرنشان كرد: بعد از بررسی عملكرد بودجه امسال، متمم بودجه تا یك ماه آینده تقدیم شورای شهر تهران خواهد شد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، حامد مظاهریان در مورد عرضه متمم بودجه سال 98 شهرداری تهران به شورای شهر، اظهار نمود: از تمامی مناطق، سازمان ها و شركت های وابسته به شهرداری تهران خواسته شده تا عملكرد شش ماهه خویش را در حوزه درآمدها و هزینه ها اعلام كنند تا بر طبق این جمع بندی بتوانیم میزان تحقق یا عدم تحقق بودجه سال 1398 را ارزیابی نماییم.
وی با اشاره به اینكه بخشی از هزینه ها در شش ماهه اول سال پیشبینی نشده بود، اظهار داشت: برای مثال برآورد اولیه در مصوبه بودجه در خصوص افزایش 20 درصدی حقوق و مزایای كاركنان بود، اما در عمل با افزایش حدود 34 درصدی حقوق ها مواجه شدیم و بخشی از افزایش هزینه ها مربوط به این بخش بوده است.
مظاهریان افزود: همینطور با عنایت به مشكلات اقتصادی در كشور، بخشی از درآمدهای موردانتظار هم در نیمه اول سال محقق نشده است و پیشبینی هایی صورت گرفته تا طرق جبرانی یا ایجاد مسیرهای جدید درآمدی در نیمه دوم سال پیگیری شود.
معاون شهردار تهران تصریح كرد: مجموع این افزایش هزینه ها و جبران كاهش درآمدها بعد از جمع بندی در چارچوب لایحه متمم بودجه سال 98 شهرداری تهران تقدیم شورای شهر خواهد شد.
بنا براعلام شهرنوشت، مظاهریان با اشاره به اینكه افزایش حقوق ها بار مالی بزرگی را برای شهرداری بوجود آورده است، اضافه كرد: البته امیدواریم در 6 ماه دوم شهرداری در بخش درآمدها بتواند موفق تر عمل كند و در لایحه متمم بودجه هم با اصلاح ردیف های منابع و مصارف، امیدواریم كه شرایط بهتری فراهم گردد.1398/07/16
15:09:37
5.0 / 5
4174
تگهای خبر: توسعه , سازمان , شركت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد