مدیركل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان:

عبور زوار درچذابه روان است، تردد ۳۰ هزار وسیله نقلیه به سمت مرز

عبور زوار درچذابه روان است، تردد ۳۰ هزار وسیله نقلیه به سمت مرز

بتن آنلاین: مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از روان بودن تردد زوار اربعین حسینی در مرز چذابه آگاهی داد.غلامعباس بهرامی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه روز جمعه هفت هزار و۸۸۳ نفر از مرز چذابه تردد كردند، اظهار نمود: در همین روز خروج ۶ هزار و ۶۱۵ نفر ورود ۸۰۲ زائر ایرانی از این مرز به ثبت رسید.
وی اضافه كرد: در همین مدت ۲۶۸ مسافر خارجی از مرز چذابه خارج و ۱۹۸ مسافر خارجی نیز از این مرز وارد كشور شدند.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان همین طور اظهار داشت: روز جمعه تردد ۳۵ هزار و ۸۸۲ نفر از مرز شلمچه به ثبت رسید.
بهرامی نیا با اشاره به اینكه ۲۷ هزار و ۴۰۵ زائر ایرانی از این مرز خارج شدند، اضافه كرد: چهار هزار و ۲۵۶ زائر ایرانی از این مرز وارد كشور شدند.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار داشت: روز گذشته خروج سه هزار و ۲۲۳ مسافر خارجی از مرز شلمچه و ورود ۹۹۸ مسافر خارجی نیز به ثبت رسید.
وی با اشاره به اینكه روز جمعه تردد ۳۰ هزار و ۲۵۱ وسیله نقلیه به گذرگاه های مرزی خوزستان انجام شد، اظهار نمود: در همین روز تردد سه هزار و ۳۴۹ خ وسیله نقلیه در محور چذابه به بستان و سه هزار و ۸۲۹ وسیله نقلیه در محور به بستان به چذابه ثبت گردید.
بهرامی نیا افزود: در مدت یاد شده از خرمشهر به شلمچه ۱۱ هزار و ۸۶۰ وسیله نقلیه و از شلمچه به خرمشهر نیز ۱۱ هزار و ۲۱۳ وسیله نقلیه تردد داشتند.

1398/07/13
14:42:15
5.0 / 5
4167
تگهای خبر: تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد