كاهش كیفیت هوا طی امشب

كاهش كیفیت هوا طی امشب

به گزارش بتن آنلاین بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، در اواخر فردا(۱۳ مهرماه) همزمان با ترافیك شبانگاهی در اغلب مناطق، هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، بر اساس نتایج پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با برقراری شرایط جوی نسبتاً آرام، تجمع ذرات معلق در بعضی مناطق شهر تهران و به تبع آن كاهش كیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

همچنین با رشد ناپایداری جوی در خلال روز از غلظت آلاینده ها كم می شود. باآنكه با عنایت به سرعت اندك باد شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم نشده است و در ساعات بعدازظهر همراه با افزایش ترافیك در بعضی مناطق، افزایش غلظت آلاینده ها سبب برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس خواهد شد. در شامگاه امشب (۱۲ مهرماه) هم با حاكمیت جو آرام، در ساعات اوج ترافیك با كاهش كیفیت هوا در مناطق پرتردد روبه رو خواهیم بود.

به تدریج در اولین ساعات روز شنبه (۱۳ مهرماه) با افزایش نسبی سرعت باد و رشد ناپایداری جوی، شرایط لازم جهت پراكندگی آلاینده ها تا حدودی فراهم می شود. باآنكه در صبحگاه شنبه با آغاز تردد خودرو ها در اولین روز هفته، افزایش نسبی غلظت ذرات معلق، شرایط نامطلوب كیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

در طی روز شنبه هم با عنایت به برقراری جو آرام و آسمان صاف، انتظار می رود در بعضی مناطق تجمع غلظت ذرات معلق ادامه داشته باشد و كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند. در اواخر وقت شنبه هم همزمان با ترافیك شبانگاهی در اغلب مناطق، وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ناشی از افزایش غلظت آلاینده ها پیشبینی می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته با میانگین ۹۹ در شرایط سالم قرار داشت و الان هم با میانگین ۸۱ در شرایط سالم قرار دارد.
1398/07/12
20:25:44
5.0 / 5
4521
تگهای خبر: تردد , خودرو , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد