با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی؛

۴پروژه عمرانی در بندر خرمشهر راه اندازی شد

۴پروژه عمرانی در بندر خرمشهر راه اندازی شد

بتن آنلاین: اولین ترمینال كانتینری بندر خرمشهر به مساحت 15 هكتار، امروز(4 مهر 98) با حضور مدیران عامل سازمان بنادر و شركت كشتیرانی به بهره برداری رسید.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، امروز( 4مهرماه98)، چهار پروژه عمرانی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت هفته دفاع مقدس در بندر خرمشهر به بهره برداری رسید. این پروژه ها شامل پروژه تعمیرات اساسی چهار پست اسكله است كه به ارزش ۲۵ میلیارد تومان بوده و به تعمیر اساسی پست اسكله های شماره های ۲ تا ۷ بندر خرمشهر می پردازد.
همچنین بر طبق اقدامات اداره كل بنادر و دریانوردی خرمشهر، پس كرانه های اسكله های شماره ۲ تا ۷ نیز طی یك سال و نیم آینده با هزینه ۱۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، تعمیر اساسی خواهد شد.
یكی دیگر از پروژه های عمرانی در بندر خرمشهر راه اندازی ۸ پست اسكله گردشگری در كارون به ارزش ۱۰ میلیارد تومان است كه به رونق گردشگری جنوب خوزستان همراه با استفاده از مزیت های منطقه آزاد اروند كمك خواهدنمود.
گفتنی است مهمترین پروژه عمرانی كه در هفته دفاع مقدس در بندر خرمشهر به بهره برداری می رسد، افتتاح ترمینال كانتینری و تجهیزات تخلیه و بارگیری این ترمینال است كه به ارزش ۱۷۵ میلیارد تومان طی دو سال آینده، به بهره برداری خواهد رسید.
این ترمینال شامل ۱۵ هكتار بارانداز كانتینری، ۹ دستگاه انواع تجهیزات تخلیه و بارگیری، ۱۰ دستگاه كشنده شناورهای باری و همین طور ساخت تأسیسات و ساختمان های مورد نیاز برای این ترمینال می شود.


منبع:

1398/07/05
19:18:14
5.0 / 5
4616
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد