پذیرش ۱۵۳ هزار نفر شب مددجو در گرمخانه ها طی شش ماه نخست امسال

پذیرش ۱۵۳ هزار نفر شب مددجو در گرمخانه ها طی شش ماه نخست امسال

به گزارش بتن آنلاین مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از پذیرش ۱۵۳ هزار و ۶۸۹ نفر شب مددجو در گرمخانه های پایتخت طی شش ماه نخست امسال اطلاع داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا سید نجم الدین محمدی ضمن اعلام این خبر با اشاره به اینكه آمارها نشان داده است كه در شش ماه نخست امسال، گرمخانه خاوران بیشترین تعداد مددجویان را پذیرش كرده است، اظهار داشت: از ۱۵۳ هزار و ۶۸۹ نفر شب مددجو، ۶۳ هزار و ۵۰۰ نفر در مددسرای خاوران پذیرش شده اند.

وی افزود: نكته مهم این است كه ۵۶۲۰ نفر از مددجویان برای اولین بار در گرمخانه ها پذیرش شدند و بعد از آن به صورت مرتب در این مراكز حضور پیدا كرده اند.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به پذیرش ۲۰ هزار و ۳۶۶ نفر شب مددجوی زن در گرمخانه منطقه ۱۲ و ۲۲ اظهاركرد: قاعده پذیرش در گرمخانه ها این است كه افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۵۰ سال به علت سن پایین یا كهولت به مراكز بهزیستی ارجاع داده شوند. در نتیجه از میان گروه های سنی موجود، زنان و مردان ۳۵ تا ۵۰ سال بیشترین فراوانی مددجویان در گرمخانه ها را می سازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت محمدی در انتها اظهار داشت: به صورت معمول ۱۴ گرمخانه دائمی ذیل نظارت شهرداری تهران فعالیت می نمایند كه در شب های سرد پاییز و زمستان در كنار این مراكز، چهار گرمخانه ی اضطراری در مناطق ۱، ۶، ۱۳ و ۱۴ هم مددجویان را پذیرش می كنند. تلاش مدیریت شهری این است تا هیچ یك از افراد بی خانمان شب را در خیابان سپری نكنند.
1398/06/20
12:54:41
5.0 / 5
4112
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد