استفاده شهروندان از ایستگاه های متروی بسیج و میدان محمدیه از فردا

استفاده شهروندان از ایستگاه های متروی بسیج و میدان محمدیه از فردا

به گزارش بتن آنلاین مدیرعامل شركت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) اظهار داشت: بهره برداری غیر رسمی ایستگاه متروی بسیج و میدان محمدیه، فردا ( ۲۸ مرداد ماه) همزمان با شب عید غدیر انجام می شود و شهروندان می توانند از این دو ایستگاه استفاده كنند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، علی امام در مورد زمان افتتاح رسمی ایستگاه های محمدیه و بسیج در خط ۷ مترو، اظهار داشت: این دو ایستگاه در تاریخ ۴ شهریور با حضور مسئولین و مدیران شهری به صورت رسمی افتتاح می گردد.
امام با اشاره به اینكه تمام موارد ایمنی برای افتتاح و بهره برداری از بخش شرقی خط ۷ به طول هشت و نیم كیلومتر مهیاست، خاطرنشان كرد: بخش ساختمانی و تجهیزاتی مورد نیاز برای بهره برداری این دو ایستگاه به پایان رسیده است.
وی اظهار داشت: چهار رام قطار جدید كه در داخل كشور مونتاژ شده هم به همراه این دو ایستگاه بزودی به بهره برداری می رسد.
امام با اشاره به اینكه ایستگاه میدان محمدیه واقع در منطقه ۱۲ تهران، یك ایستگاه تقاطعی است كه ایستگاه خط یك آن سال ۱۳۸۰ افتتاح شده و ایستگاه خط ۷ آن هم از فردا وارد مدار بهره برداری می شود، اظهار داشت: ایستگاه بسیج واقع در منطقه ۱۴ تهران هم دارای دو ورودی است كه در تقاطع بزرگراه شهید محلاتی و بسیج واقع شده و با راه اندازی این ایستگاه، شهروندان ضمن استفاده از شبكه مترو، به ایستگاه های اتوبوس BRT پایانه خاوران دسترسی خواهند داشت.
براساس گزارش روابط عمومی شركت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، خط ۷ دارای بیشترین ایستگاه تقاطعی با شبكه مترو تهران است و طراحی و اجرای سامانه تهویه این خط هم مطابق با استانداردهای لازم انجام شده است؛ به صورتی كه نسل جدید سامانه ایرواشر برای نخستین بار در هواسازهای ایستگاه متروی میدان محمدیه نصب و راه اندازی شده كه این سامانه نسبت به نوع سنتی آن بیشتر از ۷۰ درصد؛ مصرف آب و هزینه های بهره برداری را می كاهد.1398/05/27
13:14:38
5.0 / 5
4543
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد