شهردار منطقه ۱۱ تهران:

دستفروشان دارای معلولیت و بانوان سرپرست خانوار ساماندهی شدند

دستفروشان دارای معلولیت و بانوان سرپرست خانوار ساماندهی شدند

به گزارش بتن آنلاین شهردار منطقه ۱۱ با تاكید بر اینكه برای ساماندهی دستفروشان تمهیداتی در نظر گرفته شده، اظهار داشت: دستفروشان نیازمند، دارای معلولیت و بانوان سرپرست خانواده در صورت عرضه اسناد، به شركت ساماندهی مشاغل معرفی و در بازارچه های رسمی شهری فعالیت می نمایند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، نصراله آبادیان در مورد آخرین اقدامات انجام شده در چارچوب طرح «انضباط شهری» اظهار داشت: با عنایت به درخواست های شهروندان، كسبه و هنرمندان در خصوص اجرای طرح انضباط شهری در محور چهارراه ولی عصر(عج)، جمهوری، لبافی نژاد و پیرامون تئاتر شهر و پارك دانشجو، پیگیری هایی انجام شد و توانستیم مصوبه شورای تأمین را دریافت نماییم. بر مبنای آن نهادهای مربوطه موظف به اجرای طرح انضباط شهری به صورت مستمر شدند.
وی با اشاره به معضلات به وجود آمده پیرامون تئاتر شهر كه به فضای فرهنگی و هنری این مجموعه صدمه های اجتماعی وارد كرده بود، اضافه كرد: این طرح با هدف رفع معضلات بساط گستری خیابان ولی عصر (عج) و تئاتر شهر انجام شد. همینطور پیگیری و تلاش كسبه در مورد اجرای طرح انضباط شهری در چهارراه ولی عصر (عج) و محدوده تئاتر شهر موثر بوده است. لازم است این همكاری و حمایت همچنان ادامه داشته باشد و ما هم تلاش داریم نسبت به آرام سازی خیابان برای رفت و آمد شهروندان و رضایت صاحبان مشاغل اقدام نماییم.
شهردار منطقه ۱۱ با اشاره به اهمیت حفظ چهره فرهنگی و هنری پیرامون تئاتر شهر و خیابان ولی عصر(عج) كه بعنوان طولانی ترین خیابان خاورمیانه و یكی از زیباترین مناظر شهری است، اضافه كرد: اجرای این طرح بازگشت امنیت و آرامش را در این محدوده به دنبال داشته است و باعث شد تا هنرمندان و مدیران تماشاخانه ها از اجرای این طرح تقدیر كنند.
آبادیان با تاكید بر اینكه برای جلوگیری از صدمه به دستفروشان تمهیدانی در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: دستفروشان نیازمند و یا دارای معلولیت یا بانوان سرپرست خانواده در صورت عرضه اسناد، به شركت ساماندهی مشاغل معرفی و در بازارچه های رسمی شهری فعالیت می نمایند.
وی عنوان كرد: بر مبنای توافق های صورت گرفته میان مجموعه تئاتر شهر، شهرداری تهران و اداره كل هنرهای نمایشی، علاوه بر تداوم طرح «انضباط شهری» در محدوده چهارراه ولیعصر (عج)، نمایش های میدانی به صورت پیوسته در تمامی طول سال در این فضا اجرا می شود.1398/05/18
16:23:55
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: شركت , شهردار , شهرداری , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد