سردار محمد خبر داد:

قرارگاه خاتم محور خرم آباد- پلدختر را بازسازی می كند

قرارگاه خاتم محور خرم آباد- پلدختر را بازسازی می كند

بتن آنلاین: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از بازسازی محور خرم آباد- معمولان- پلدختر توسط این نهاد آگاهی داد و اظهار داشت: قرارگاه خاتم 2500 میلیارد پروژه در لرستان در دست اجرا دارد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، سردار سعید محمد بامداد امروز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان با اشاره به استفاده از ۹۲۹ دستگاه ماشین آلات و هزار و ۸۰۰ نفر از نیروهای قرارگاه خاتم در جریان سیلاب لرستان، اظهار داشت: همین طور قرارگاه حدود ۱۸۰ میلیارد ریال در این زمینه كمك داشته است.
بازسازی محور خرم آباد- پلدختر تا دو هفته آینده آغاز می شود
وی از سرمایه گذاری قرارگاه خاتم در پروژه راهسازی خرم آباد- معمولان- پلدختر آگاهی داد و اضافه كرد: طی دو هفته آینده كار در این زمینه آغاز خواهد شد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با اشاره به اینكه قرارگاه خاتم در لرستان دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در دست اجرا دارد، اظهار داشت: این میزان در چارچوب هشت قرار داد در حال اجرا هستند.
سردار محمد با اشاره به پروژه آزاد راه خرم آباد- اراك، عنوان كرد: تا ابتدای سال آینده قطعات دو، سه و چهار این پروژه افتتاح می شود.
تا ابتدای سال آینده قطعات دو، سه و چهار پروژه آزاد راه خرم آباد- اراك افتتاح می شود
وی، اشاره كرد: برای تكمیل این پروژه ۶۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با اشاره به اینكه پروژه راه آهن حیف بوده كه تكمیل نشود چونكه بخش عمده ای از پل ها و … آن اجرا شده است، اضافه كرد: این طرح جزو پروژه های انتفاعی قرار گرفته و مقرر است كه اوراق برای عملیاتی شدن آن اختصاص پیدا كند و باید اوراق خوبی برای آن در نظر گرفته شود.
افتتاح رسمی زیرگذر بهارستان
سردار محمد با اشاره به پروژه زیرگذر بهارستان، اضافه كرد: این پروژه هم اكنون مورد استفاده قرار گرفته و افتتاح شده اما طی دو هفته آینده به صورت رسمی افتتاح می گردد.
وی، بیان داشت: مطالبات قرارگاه در پروژه زیرگذر ۵۱ میلیارد تومان بوده كه می توان با تهاتر املاك پرداخت گردد.
تعطیلی پروژه بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی خرم آباد
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با اشاره به تعطیل بودن پروژه بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی خرم آباد، اشاره كرد: این پروژه نیز به سبب عدم پرداخت مطالبات قرارگاه تعطیل شده و با عنایت به نیازهای استان می طلبد كه این مطالبات پرداخت شوند.
سردار محمد همین طور به مطالبات ۳۰ میلیارد تومانی قرارگاه خاتم در پروژه توسعه فرودگاه خرم آباد اشاره نمود و اضافه كرد: همین طور قرارگاه در سد معشوره ۳۳ میلیارد تومان مطالبه دارد.
مطالبات ۳۳ هزار میلیاردی قرارگاه در پروژه های مختلف كشور
وی با اشاره به اینكه قرارگاه در سد تاج امیر نیز ۳۷ میلیارد تومان مطالبه دارد، عنوان كرد: قرار بود كه سد بختیاری نیز از محل فاینانس چین عملیاتی شود، چین هم با وجود محدودیت های موجود پای كار اجرای این پروژه است، اما باید در چارچوب بسته یك به یك ایران و چین قرار گیرد و باید در اولویت از طرف معاون اول رئیس جمهور قرار گیرد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، میزان مطالبات قرارگاه خاتم در پروژه های مختلف كشور را ۳۳ هزار میلیارد تومان عنوان نمود.


منبع:

1398/04/28
11:22:59
5.0 / 5
4193
تگهای خبر: اوراق , بازسازی , پروژه , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد