استاندار تهران خبر داد

استعفای دو فرماندار استان تهران جهت شركت در انتخابات مجلس

استعفای دو فرماندار استان تهران جهت شركت در انتخابات مجلس

به گزارش بتن آنلاین استاندار تهران از استعفای دو فرماندار پردیس و قدس جهت شركت در انتخابات مجلس شورای اسلامی اطلاع داد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در تصویب مصوبات جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران اظهار داشت: این دومین جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران بود كه موضوعاتی همچون بهره برداری همه جانبه از ظرفیت های اجرایی در سطح استان برای مبارزه با مواد مخدر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همینطور گزارشی در مورد مداخله جدی برای مبارزه با مواد مخدر در بعضی از محلات تهران همچون شوش و هرندی و بررسی شرایط سال قبل در این محلات و اقداماتی كه توسط شورای هماهنگی انجام شده است، مورد بررسی قرار گرفت و از اقدامات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران هم قدردانی گردید.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود تهیه آیین نامه غربالگری مواد مخدر را هم كه در این نشست مورد بررسی قرار گرفت، یكی از اقدامات مهم در سطح استان خواند و اضافه كرد: مقرر شده كه تدوین این آیین نامه در دستور كار وزارت بهداشت قرار گیرد كه اقدامات خوبی تا كنون انجام شده، اساسا با تدوین این آیین نامه اقدامات دستگاه های اجرایی با برنامه مدون پیش خواهد رفت.
وی افزود: در جهت توسعه مراكز نگهداری مقرر شد هشت مركز بهاران توسط شهرداری تهران به بهزیستی داده شود كه از این هشت مركز دو مركز برای كودكان كار و شش مركز برای نگهداری معتادان بهبود یافته اختصاص پیدا خواهد نمود.
وی تصریح كرد: در این نشست از قوه قضائیه خواسته شد كه در مورد خانه های پلمب شده كه برای لابراتوار تولید شیشه مورد استفاده قرار می گرفت هم كمك گردد تا در صورت تكرار این اقدامات در این خانه ها و تولید مواد روانگردان، نسبت به مصادره آنها اقدام گردد تا این كار در سطح استان تهران بعنوان یك وحدت رویه قملداد شود و افرادی كه دست به اشاعه تولید و قاچاق مواد مخدر می زنند، بدانند كه با آنها برخورد قاطعی انجام می شود. البته در این میان نیروی انتظامی هم برای تهیه مدارك لازم و هر آنچه كه قوه قضائیه لازم داشته باشد، آمادگی خویش را اعلام نمود.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد اقدامات شهرداری تهران در حوزه مبارزه با مواد مخدر هم اظهار داشت: شهرداری پای كار است. منتهی باید بر مبنای قانون به همراه بهزیستی راه اندازی مراكز توانمندسازی را انجام دهد و ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر هم افزایش پیدا كند. هم اكنون تحویل هشت مركز بهاران نشان از همكاری شهرداری در این عرصه دارد، اما باید تشویق شود كه اقدامات مؤثر خویش را با توان بیشتری ادامه دهد.
استاندار تهران در پاسخ به سوالی در مورد افرادی كه جهت شركت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح استان باید از سمت های خود در مهلت قانونی استعفا می دادند، اظهار داشت: هنوز به صورت كامل افرادی كه استعفای خویش را اعلام نموده اند جمع آوری نشده اند، اما در خود استانداری دو فرماندار پردیس و قدس استعفا دادند و امام جمعه اندیشه هم رسماً استعفای خویش را اعلام نموده، مقرر شده كه افرادی كه قصد شركت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند در مهلت قانونی استعفای خویش را رسماً اعلام كنند و این استعفا از راه فرمانداری ها اعلام گردد. اساسا تعداد افرادی كه استعفا دادند، بیشتر خواهد شد كه در رأس آنها وزیر آموزش و پرورش قرار دارد.
وی در مورد تغییر در سایر فرمانداری های استان تهران هم اظهار داشت: فعلاً فرمانداران تثبیت شده هستند و اخباری در خصوص تغییر در فرمانداری شمیرانات و یا سایر فرمانداری ها حقیقت ندارد.1398/03/19
14:40:15
5.0 / 5
4240
تگهای خبر: توسعه , تولید , شركت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد