عدم تشكیل جلسه امروز شورای شهر تهران

عدم تشكیل جلسه امروز شورای شهر تهران

به گزارش بتن آنلاین با عنایت به حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاح خط 6 مترو تهران با حضور رئیس جمهور و به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای حاضر در صحن، یكصد و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران هنوز تشكیل نشده است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، زهرا نژاد بهرام بعد از عدم تشكیل یكصد و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در تشریح عدم تشكیل این جلسه اظهار داشت: ما تا ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه منتظر شدیم اما این جلسه به حد نصاب نرسید. هم اكنون ۱۰ نفر در صحن بودند و دو نفر هم در اتاق بودند و گفتند هر موقع سایرین بیایند ما هم می آییم.

وی اضافه كرد: مراسم افتتاح خط ۶ مترو تهران كه با هماهنگی شهردار تهران نبود و این هماهنگی به علت حضور رئیس جمهور از راه دفتر ریاست جمهوری این وقت داده شده بود. اما با عنایت به اهمیتی كه اعضا و ریاست شورا به تشكیل جلسات دارند می دهند اصرار بر تشكیل این جلسه داشتند. اما نهایتاً جلسه به حد نصاب نرسید.

وی تصریح كرد: جلسه هم اندیشی بامداد اعضا تشكیل شد چون كه جلسات هم اندیشی نیاز به حد نصاب ندارد. ما تصور نمی كردیم كه تعداد اعضا برای حضور در مراسم افتتاح خط شش مترو این تعداد باشد و بیشتر از حد انتظار ما بود.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، در ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه محسن هاشمی به همراه مرتضی الویری، میرلوحی، و رسولی وارد صحن شورا شدند اما تا لحظه ی انتشار این خبر هنوز جلسه ی شورای اسلامی شهر تهران تشكیل نشده است.
1398/01/18
13:28:46
5.0 / 5
4318
تگهای خبر: شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد