اختصاص ۱ و نیم میلیارد دلار برای توسعه صنایع در روستاها

اختصاص ۱ و نیم میلیارد دلار برای توسعه صنایع در روستاها

به گزارش بتن آنلاین معاون روستایی و مناطق محروم وزارت كشور از اختصاص بیشتر از ۱.۵ میلیارد دلار از منابع ذخیره ارزی برای گسترش صنایع در روستاها اطلاع داد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محمد امید، در جمع اعضای شوراها، دهیاران و مدیران اجرایی شهرستان لامرد، اظهار داشت: وقتی یك اَبر صنعت در نقطه ای جانمایی و تعریف می شود، دیگر وجود فقر كنار آن معنا ندارد.
معاون روستایی و مناطق محروم وزارت كشور اظهار داشت: باید با بهره مندی مناسب از صنایع پیشرفته، روند مهاجرت از روستا به شهرها را معكوس كرد.
وی با تصریح اینكه امروز شاهد تحول بسیار شگرفی در منطقه ی لامرد به لحاظ اقتصادی و صنعتی و به تبع آن بحث اشتغال هستیم، اظهار داشت: شهرستان لامرد امروز با گذشته اصلا قابل مقایسه نیست.
امید اظهار داشت: توسعه متوازن و توجه به همه چالش های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سبب پایداری روند پیشرفت هر جامعه ای می شود.
معاون روستایی و مناطق محروم وزارت كشور توسعه زیر ساخت هایی نظیر برق، آب، گاز و مخابرات در روستاها بعد از انقلاب اسلامی را بی نظیر دانست و ایجاد مراكز اشتغال با بهره مندی از این زیر ساخت ها را لزوم گسترش اشتغال پایدار عنوان نمود.
1397/12/08
16:10:11
5.0 / 5
4470
تگهای خبر: توسعه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد