در جلسه صبح شورای شهر تهران؛

كلیات برنامه سوم توسعه شهرداری تهران تصویب گردید

كلیات برنامه سوم توسعه شهرداری تهران تصویب گردید

به گزارش بتن آنلاین كلیات و احكام برنامه سوم توسعه شهرداری تهران به تصویب رسید.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، بامداد امروز در صحن شورای شهر تهران بررسی متن اصلاح شده برنامه سوم توسعه شهر تهران كه در كمیسیون تلفیق شورا هم به تصویب رسیده در دستور قرار گرفت و مرتضی الویری رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورا با بیان این كه در اسفند ماه سال قبل گام اول برای تدوین برنامه سوم توسعه شهر تهران را برداشتیم و در مصوبه سیاستها و راهبردهای كلیدی را مشخص كردیم اظهار داشت: سیاستها در چهار بخش راهبردها، اولویت ها، اسناد و ساختار و گزارش و پایش مصوب شد.

وی اظهار داشت: حالا هم باید كلیات و احكام برنامه مورد تاكید قرار بگیرد تا بتوانیم وارد رسیدگی به بندها شویم.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، با رأی 18 عضو شورای شهر تهران، كلیات و احكام برنامه سوم توسعه شهر تهران به تصوب رسید.

در بررسی ماده یك برنامه سوم توسعه كه به نظام مدیریت و خدمات كارآمد در حكمروایی شهری پرداخته است به تعریف عنوان ها در لایحه اختصاص داده شده بود و ماده یك با اصلاح یك اشكال تایپی و با حذف عنوان شورای شهر ری و تجریش از عنوان شواری شهر تهران با 16 رأی به تصویب رسید.

ابراهیم خلیل آبادی در واكنش به حذف نام ری وتجریش اظهار داشت: من اهل زیاد حرف زدن نیستم اما بارها نامه نوشتم كه باید نام ری و تجریش بعنوان شورای شهر تهران اضافه شود.

وی با بیان این كه چطور شما تقسیمات كشوری را قبول ندارید چون كه ری در تقسیمات كشوری واحد سیاسی مستقل است، افزود: سال 92 یك دعوای احمدی-صفدری بین قالیباف و احمدی نژاد شكل گرفت و آقای قالیباف برای شهر ری شهردار تعیین كرد كه برخلاف قانون اساسی است، چون كه هر شهر و روستای با بیشتر از 20 خانوار باید شورا داشته باشد و حالا شهر ری 8 هزار ساله شورای جدا ندارد و ما فقط غصه آنرا میخوریم.

وی با بیان این كه ری واحد تقسیمات كشوری جدا است وهویت شهری دارد اظهار داشت: شما به مانند اهل قاجار كه اسم خانم ها را نمی آوردند اسم ری را نمی آورید و این قابل قبول نیست.

محسن هاشمی هم در واكنش به قصد خروج خلیل آبادی از شورا وعدم رآی دهی اش اظهار داشت: شما قهر كردید؟ یك سیاستمدار حرفه ای هیچ وقت قهر نمی كند و این مورد را در جلسه هم اندیشی بعدا حل وفصل می نماییم.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، هاشمی اضافه كرد: اعضای شورای شهر تهران در جلسه نوبت عصر هم باید حاضر شوند واگر این 44 صفحه برنامه امروز تصویب نشود باید فردا هم در جلسه حاضر شوید.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، ماده دو برنامه سوم توسعه هم بدون تغییر به تصویب رسید.
1397/10/23
13:39:29
5.0 / 5
4278
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد