گزارش میدانی مهر؛

نرخ ها پرواز كرد، بلیت پرواز تهران-مشهدویژه ۲۸صفر ۹۱۵ هزار تومان!

نرخ ها پرواز كرد، بلیت پرواز تهران-مشهدویژه ۲۸صفر ۹۱۵ هزار تومان!

بتن آنلاین: با عنایت به افزایش تقاضای سفر هوایی به مشهد مقدس برای روزهای پایانی ماه صفر، برخی شركت های هواپیمایی به افزایش قیمت بلیت پروازهای صرفا رفت این مسیر تا نزدیك یك میلیون تومان اقدام نموده اند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، با نزدیك شدن به ایام ۲۸ صفر، بلیت پروازهای داخلی به مقصد مشهد مقدس (صرفا رفت) با ارقام بالا در حال فروش است.
بر همین اساس قیمت بلیت پرواز در روز سه شنبه ۱۵ آبان (روز پیش از آغاز تعطیلات رحلت حضرت رسول اكرم (ص) و امام رضا (ع)) در پرواز ساعت ۷: ۲۵ ایران ایرتور (اكونومی) به قیمت ۶۶۵ هزار تومان به فروش می رسد.
همچنین هواپیمایی معراج هم برای پروازهای ساعت ۷: ۴۵ و ۷: ۵۰ (اكونومی) رقم ۵۶۰ و ۵۷۸ هزار تومان را در نظر گرفته است.
هواپیمایی كاسپین برای پرواز تهران ـ مشهد ساعت ۸: ۱۵ سه شنبه ۱۵ آبان (اكونومی) ۷۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان نرخ گذاری كرده است.
شركت هواپیمایی سپهران هم بلیت پرواز همین مسیر در ساعت ۸: ۴۵ روز پیش از آغاز تعطیلات روزهای پایانی ماه صفر با نرخ ۷۱۹ هزار و ۸۰۰ مبادرت به فروش كرده است.
این شركت (سپهران) پرواز تهران ـ مشهد ساعت ۱۵: ۲۰ سه شنبه ۱۵ آبان را با نرخ ۸۹۹ هزار و ۸۰۰ آماده فروش دارد.
پرواز حدودا یك میلیون تومانی!
گرانترین بلیت پرواز تهران ـ مشهد در این روز (۱۵ آبان) متعلق به صندلی های پرواز ساعت ۱۶: ۰۰ ایران ایرتور (اكونومی) است كه با رقم ۹۱۵ هزار تومان به متقاضیان واگذار می گردد.
این شركت (ایران ایرتور) پروازهای ساعات ۱۹: ۳۰ و ۲۰: ۲۰ دقیقه را هم در ارقام ۸۵۵ هزار تومان به فروش می رساند.
به نظر می رسد علت افزایش قیمت این پروازها، فروش چارتری بخش اعظم بلیت های شركت های هواپیمایی باشد. ضمن اینكه به دلیل استقبال مسافران، خیلی از صندلی های این پروازها با قیمت های مورد اشاره، فروخته شده و تنها چند صندلی معدود باقی مانده است.
هما؛ تنها ایرلاین دارای پرواز غیر چارتری
با این حال هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به علت تاكید بر فروش بلیت به صورت برنامه ای و حذف فروش چارتری، بلیت پروازهای تهران ـ مشهد در ایام ۱۳، ۱۶ و ۱۷ آبان را با نرخ های قبلی به فروش می رساند.
بر این اساس بلیت پروازهای این مسیر (تهران ـ مشهد) در ساعت ۲۰: ۱۰ روز ۱۳ آبان و ساعت ۱۵: ۳۵ روز ۱۶ آبان به نرخ ۳۸۹ هزار و ۶۰۰ تومان و در ساعت ۱۵: ۵۰ روز پنج شنبه ۱۷ آبان به قیمت ۲۸۳ هزار و ۶۰۰ تومان به فروش می رسد.


1397/08/11
23:36:05
5.0 / 5
4297
تگهای خبر: شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد