شهردار تهران:

شهرداری تهران در كنار نیروی انتظامی است

شهرداری تهران در كنار نیروی انتظامی است

بتن آنلاین: شهردار تهران با تاكید بر تعامل و همكاری دو طرفه میان پلیس و شهرداری تهران اظهار داشت: بطور قطع در همه مسائل شهرداری تهران در كنار نیروی انتظامی قرار دارد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محمدعلی افشانی در همایش مشترك فرماندهان ناجا و مدیریت شهری به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی هر روز و هر ساعت به دلیل مأموریت گسترده ای كه دارد، درگیر است. از همه تلاش های این عزیزان بخصوص فرمانده لایق و كاردان تهران بزرگ سردار رحیمی و همه فرماندهان تقدیر و تشكر می كنم.

وی اضافه كرد: آنچه كه یك واقعیت مسلم است، این است كه همه كسانی كه مشغولیت اجتماعی را احساس می كنند، می دانند امنیت نعمتی است كه جایگزین ندارد. بدون شك نقش امنیت در جامعه همانند هوای قابل تنفس برای مردم است.

شهردار تهران افزود: تا زمانی كه مردم هوای خوب را استنشاق می كنند، قدر آنرا نمی دانند و هنگامی كه در تونل دود گرفتار می شوند، قدر هوای خوب را می فهمند.

وی تصریح كرد: امنیت زیربنای عمران، آبادانی و توسعه است. اگر پروژه آبادانی در كشور تولید می شود، بدون شك نیروی انتظامی در آن سهیم است؛ چون كه در جامعه ناایمن، عمران و توسعه صورت نمی گیرد. وقتی امنیت خدشه دار شد، چیزی از توسعه نخواهیم دید و آنچه كه وجود دارد هم نابود می گردد. اهمیت امنیت در تعالیم عالی ما به گونه ای است كه خداوند به شهر امن قسم خورده است.

افشانی با تاكید بر اینكه مردم كشور ما آگاه و با فرهنگ هستند، اضافه كرد: مردم ما با فرهنگ خود عامل اصلی امنیت هستند و در كنار آنها نیروهای مسلح بخصوص نیروی انتظامی كه به صورت مدام در تمام نقاط كشور شبانه روزی فعالیت می كند، حافظ امنیت هستند. من از زحمات تك تك نیروهای انتظامی تقدیر و تشكر می كنم.

وی افزود: پلیس باید پلیس اجتماعی باشد، بدون شك اقتدار به این نیست كه زور و قدرت بدنی و تجهیزات نشان داده شود. وقتی مردم به شما اعتماد كردند، شما قدرتمند هستید. خوشبختانه وضعیت نیروی انتظامی ما به خوبی رو به بهبود است. باید به این نكته توجه داشته باشیم كه صبر و بردباری بهترین ابزار شماست و در مواجهه با مردم و مشكلات باید حتما صبور بود.

شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به حوادث دی ماه سال قبل اشاره نمود و اضافه كرد: من به خوبی موقعیت را درك می كنم چون كه در وزارت كشور فعالیت نموده ام. بر همین مبنا باید از وزیر لایق كشور تقدیر شود كه در بحران ها صبوری می كند و نیروی انتظامی كه در این حوادث صبوری و بردباری را پیشه كرد.

وی تصریح كرد: بطور قطع جامعه ما قدردان هستند برای افرادی كه به آنها خدمت می كنند. در مورد تعامل و همكاری با پلیس هم بطور قطع این تعامل و همكاری دو طرفه است و شهرداری در كنار نیروی انتظامی قرار دارد. در حقیقت شهرداری در كنار نیروی انتظامی و سایر دستگاه های مرتبط می باشد و باید كمك نماییم همه در حوزه امنیت فعال باشند. در مورد راه اندازی كلانتری ها هم كمك خویش را انجام خواهیم داد. صدمه های اجتماعی كه یكی از موارد آن اعتیاد است، زمانی از جامعه ما رخت می بندد كه ریشه های آنرا شناسایی نماییم و بخشكانیم.
1397/07/19
13:53:26
5.0 / 5
4590
تگهای خبر: پروژه , توسعه , تولید , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد