تذكر نسبت به حاشیه نشینی مدرن درپی گرانی مسكن

تذكر نسبت به حاشیه نشینی مدرن درپی گرانی مسكن

بتن آنلاین: رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران با تذكر به وزارت راه و شهرسازی درمورد مشكل تامین مسكن افراد كم درآمد تصریح كرد: وزارت مسكن می تواند بر پایه بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده در قالب مسكن مهر، این شهروندان را بدون دامن زدن به حاشیه نشینی مدرن سامان دهی كند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مجید فراهانی بامداد امروز در تذكر قبل از دستور خود با اشاره به اینكه مسكن یكی از مهمترین نیازهای اساسی خانواده هاست اظهار داشت: متاسفانه رشد نسبت شاخص قیمت خانه به درآمد، طی چند دهه اخیر سرسام آور شده و سبب بروز مشكلات فراوان شده است.

وی با اشاره به اینكه رشد نسبت شاخص قیمت خانه به درآمد، در مورد اقشار بسیار كم درآمد ایران به عددی بالای 30 رسیده است، اظهار داشت: به عبارت بهتر اقشار كم درآمد ایران یك سوم اقشار كم درآمد كشورهای توسعه یافته، شانس خانه دار شدن دارند و این در شرایطی است كه وزارت مسكن می تواند بر پایه بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده در قالب مسكن مهر، این شهروندان را بدون دامن زدن به حاشیه نشینی مدرن سامان دهی كند.

فراهانی اضافه كرد: به وزارت راه و شهرسازی در مورد تامین مسكن مورد نیاز اقشار طبقه متوسط و كم درآمد تذكر می دهم و همینطور باید تاب آوری شهر در برابر زلزله و... تقویت شود.
1397/06/11
13:03:50
5.0 / 5
5230
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد