عضو شورای شهر كرج:

اكثریت شورا بر روی گزینه شهرداری كرج به توافق رسیده است

اكثریت شورا بر روی گزینه شهرداری كرج به توافق رسیده است

بتن آنلاین: رئیس كمیسیون فرهنگی شورای شهر كرج با تاكید بر ضرورت تشكیل منظم جلسات شورای شهر كرج اظهار داشت: در جلسه فردا بحث انتخاب شهردار كرج باید به رأی گذاشته شود تا طبق قانون هر كسی بیشترین رأی را آورد بعنوان شهردار انتخاب گردد.


اكبر سلیم نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: اكثریت شورای شهر كرج در مورد انتخاب یك گزینه برای شهرداری به جمع بندی رسیده است ازاین رو مبحث در جلسه یكشنبه چهارم شهریور ماه باید به رأی گذاشته شود تا هر كس بیشترین رأی را آورد بعنوان شهردار انتخاب گردد.
وی ادامه داد: طبیعتاً در هر جمع شورایی اكثریت و اقلیت، رأی مثبت یا منفی و موافق یا مخالف وجود دارد؛ مهم این است كه موضوعات با رأی اكثریت كه قانون مشخص كرده است به نتیجه برسد.
وی با اشاره به اولتیماتوم دادستان كرج برای تعیین تكلیف وضعیت شهرداری كرج تصریح كرد: نظر دادستان محترم و از نظر قانونی هم حق دخالت برای وی وجود دارد اما باید به این مورد هم توجه داشت كه شورای شهر در طول این مدت شهردار را انتخاب كرده ولی توسط وزارت كشور احراز صلاحیت صورت نگرفته است.
این عضو شورای شهر كرج، یكی دیگر از عوامل طولانی شدن روند انتخاب شهردار را ناشی از عملكرد هیئت رئیسه دانست و اظهار داشت: برای انتخاب «سریزدی» هیئت رئیسه یك ماه جلسات را تشكیل نداد و انتخاب سریزدی یك ماه و نیم طول كشید؛ اگر آن وضعیت پیش نمی آمد ما الان یك ماه در انتخاب شهردار جلوتر بودیم.
وی ادامه داد: نیت ما این است كه بحث انتخاب شهردار هر چه زودتر به نتیجه برسد بنابراین هم از ریاست شورا درخواست كرده ایم جلسات را به صورت منظم برگزار كند تا شهردار انتخاب گردد. در جلسه فردا هم بحث انتخاب شهردار و هم مبحث انتخاب هیئت رئیسه جدید باید مطرح شود و امیدواریم به نتیجه برسیم.1397/06/03
15:13:12
5.0 / 5
4492
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد