سالاری:

انسجام شورا از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد

انسجام شورا از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد

بتن آنلاین: رئیس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با تاكید بر ضرورت حفظ انسجام در شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: اگر در نهایت بعد از بررسی صلاحیت هفت كاندیدای تصدی پست شهرداری تهران این افراد صلاحیت لازم را كسب نكنند بطور قطع در آن موقع موافق شهردار شدن هاشمی خواهم بود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محمد سالاری در پنجاه و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جلسه هم اندیشی اعضای شورا برای انتخاب شهردار تهران، اظهار داشت: در جهت ساز و كار تفاهمی امروز توانستیم لیستی از كاندیداها را به افكار عمومی معرفی نماییم.

وی اضافه كرد: آقای هاشمی به نظرات اعضا احترام گذاشتند كه جای قدردانی دارد، البته ایشان از ابتدای شورا هم چنین نگاهی داشتند. من مخالف حضور آقای هاشمی در كسوت شهرداری تهران بودم اما در برگه رأی خودم نوشتم كه ما دوست نداریم ریاست شورا، شهردار شود چون كه انسجام شورا اهمیت بسیار زیادی دارد.

سالاری ادامه داد: كارنامه ما در هشت ماه گذشته به لحاظ انسجام كارنامه خوبی بوده و حضور آقای هاشمی بعنوان ریاست شورا می تواند در این عملكرد بسیار موثر باشد و در نتیجه آن، شاهد ارتقای زندگی شهروندان تهرانی با وجود انسجام شورا باشیم.

وی تصریح كرد: اما اگر هفت كاندیدایی كه در نهایت برای تصدی پست شهرداری تهران صلاحیت شان مورد بررسی قرار گرفت، صلاحیت كافی را نداشته باشند آن موقع بعنوان یك عضو شورا بطور قطع با انتخاب آقای هاشمی بعنوان شهردار تهران موافق خواهم بود.
1397/02/02
13:04:16
5.0 / 5
4832
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد