افتتاح پنجمین نمایشگاه دریایی با حضور معاون آخوندی

افتتاح پنجمین نمایشگاه دریایی با حضور معاون آخوندی

بتن آنلاین: پنجمین نمایشگاه معرفی توانمندی های بخش بندری و دریایی كشور با حضور راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان دقایقی پیش شروع به كار كرد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، پنجمین نمایشگاه صنایع و ارگان های دریایی دقایقی پیش با حضور محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی، فریدون همتی استاندار هرمزگان و دیگر مقامات استان هم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس شروع به كار كرد.
در این نمایشگاه كه با حضور بیش از ۶۰ شركت داخلی و خارجی برگزار شده، دستگاه ها و نهادهای فعال در حوزه دریایی و بندری به معرفی توانمندی های خود می پردازند. همینطور در این نمایشگاه كه تا دوشنبه به كار خود ادامه خواهد داد ۷ شركت خارجی از چهار كشور و ۵۳ شركت داخلی از بخش های دولتی و خصوصی هم حضور یافته اند.
علی اكبر مرزبان دبیر برگزاری پنجمین نمایشگاه ارگان های دریایی در جمع خبرنگاران هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه دریایی و بنادر و همینطور نمایش توانمندی های خدمات بندری عنوان نمود و اظهار داشت: از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه ارگان های دریایی انعقاد قراردادهای سرمایه گذاری در حوزه خدمات بندری و دریانوردی میان شركت های داخلی و خارجی، معرفی فرصت های تولید داخلی ناوگان دریایی، نمایش توانمندی های شركت های پورت اپراتوری، معرفی فعالیت های شركت های انرژی و نفتی فراساحل، توانمندی های حمل و نقل دریایی بار و مسافر، عرضه خدمات كانتینری، پایانه داری بنادر و لجستیك و... برنامه ریزی شده است.
وی تصریح كرد: امیدواریم برگزاری چنین نمایشگاه هایی منجر به اشاعه فرهنگ دریایی میان شهروندان و هم توسعه نظام شهر-بندر در شهرهای ساحلی و بندری شود.


1396/12/05
19:31:09
5.0 / 5
4601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد