تکلیف نامعلوم عرضه خودرو های وارداتی!

تکلیف نامعلوم عرضه خودرو های وارداتی!

به گزارش بتن آنلاین، در حالی هفته گذشته، رئیس سازمان توسعه تجارت از عرضه نخستین خودرو های برقی از فردا (یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه) اطلاع داد که طبق شنیده ها، مدیر سامانه یکپارچه خودرو ها عنوان نمود که عرضه خودرو های وارداتی برای ثبت نامی های قبلی است؛ ازاین رو هنوز هیچ چیز مشخصی در این حوزه وجود ندارد و سایت سامانه درحال بروزرسانی است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، سه شنبه هفته گذشته (۱۱ اردیبهشت ماه) بود که رئیس سازمان توسعه تجارت از عرضه خودرو های وارداتی و برقی از روز یکشنبه (۱۶ اردیبهشت ماه) در سامانه یکپارچه فروش خودرو های وارداتی اطلاع داد. به قول ضیغمی، طبق سیاستگذاری و برنامه ریزی های صورت گرفته تصمیم بر این شده است که سامانه فروش خودرو های وارداتی از ۱۶ اردیبهشت ماه فعال و خودرو های برقی و وارداتی هم عرضه شوند.
به دنبال این موضوع، ایسنا مبحث را از مدیر سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی مورد پیگیری قرار داد؛ بر طبق این پیگیری مدیر سامانه یکپارچه خودرو ها اعلام نمود که هنوز اطلاعات به صورت دقیق در دست نیست و جلسات پیرامون این مورد ادامه دارد.
اما شنیده ها از آن حکایت می کند که این مقام مسئول در روز گذشته در مصاحبه ای اعلام نموده است: ''عرضه خودرو های وارداتی در روز یکشنبه مختص ثبت نام کنندگان قبلی است و فعلاً برنامه ای برای ثبت نام جدید وجود ندارد.''
ایسنا، چندین نوبت دیگر هم این مورد را مورد پیگیری قرار داد، اما هنوز پاسخی در این خصوص دریافت نشده است؛ ضمن این که سایت سامانه عرضه خودرو های وارداتی هم درحال بروزرسانی است و اگر قرار باشد از فردا عرضه ای صورت بگیرد، هنوز اطلاعیه ای از این عرضه اطلاع رسانی نشده است.


ایسنا همچنان پیگیر مبحث است و بمحض دریافت اطلاعات بیشتر، اخبار تکمیلی منتشر خواهد شد.
منبع:

1403/02/16
08:31:16
5.0 / 5
290
تگهای خبر: توسعه , ثبت نام , خودرو , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد