برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت

برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت

به گزارش بتن آنلاین بر مبنای اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران امروز (20 فروردین ماه) کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۲۰ فروردین ماه) در بیشتر مناطق پایتخت وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار خواهد بود که ناشی از عدم وزش باد و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

بر همین اساس در طول امروز (۲۰ فروردین ماه) با حاکمیت جو نسبتاً پایدار و عدم وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. با تداوم این وضعیت جوی تا اواخر وقت جمعه همراه با افزایش ترافیک برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پیش بینی می شود. هرچند در ساعات پایانی جمعه بر تندی باد افزوده می شود و انتظار می رود تاحدودی سبب پراکندگی آلاینده ها شود.

در بامداد روز شنبه (۲۱ فروردین ماه) با شروع تردد خودرو ها و مقادیر ناچیز تندی باد انتظار می رود در مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها افزایش یابد و کاهش کیفیت هوا را به همراه داشته باشد. در ضمن روز عدم وزش باد مؤثر پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود. با افزایش تدریجی تندی باد تا اواخر وقت شنبه، پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا میانگین کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۴ و هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص اکنون ۹۷ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
1400/01/20
21:33:03
5.0 / 5
377
تگهای خبر: پایتخت , تردد , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد