فرماندار شهرستان فیروزكوه خبر داد

تعطیلی كلیه مراكز گردشگری و بوستانهای فیروزكوه در روز طبیعت

تعطیلی كلیه مراكز گردشگری و بوستانهای فیروزكوه در روز طبیعت

به گزارش بتن آنلاین فرماندار شهرستان فیروزکوه ضمن اشاره به ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی و پرهیز از دورهمی و تجمع در روز طبیعت از تعطیلی کلیه مراکز تفریحی و گردشگری و بوستانها در این روز در سطح شهرستان فیروزکوه اطلاع داد و اظهار داشت: از همه شهروندان درخواست می نماییم همچون گذشته صبورانه ما را یاری کنند تا این تعطیلات هم فرصتی برای حفظ سلامتی باشد؛ بدون شک با متخلفان برخورد و اعمال قانون صورت خواهد گرفت.


ابولقاسم مهری در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند تعطیلی بوستانها و مراکز گردشگری فیروزکوه در روز طبیعت اظهار داشت: در جهت اجرای مصوبات ستادملی مدیریت کرونا و ستاد استانی مدیریت کرونا در شهرستان فیروزکوه ستاد شهرستانی با هماهنگی ستاد خدمات سفر، تصمیماتی اتخاذ و ابلاغ گردید. برهمین اساس ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت در سطح شهرستان فیروزکوه با تعطیلی بوستانها و مراکز تفریحی و گردشگری در روز طبیعت دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: از طرفی کاهش زمان منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد هم اعمال خواهد شد. برای بخش ارجمند گیت ورودی مستقر شده است و این مهم با همکاری تمامی دستگاههای اجرایی، هلال احمر، اورژانس و پلیس راهور و نیروی انتظامی در سطح شهرستان بخصوص ورودی بوستانها و مسیرهای مراکز تفرجگاهی به صورت برنامه ریزی شده محقق شده است.

وی افزود: از شهروندان شهرستان و مسافرین درخواست می نماییم توجه جدی به محدودیت ها داشته و مشارکت فعالی با پلیس، هلال احمر و اورژانس داشته باشند.
مهری با تکیه بر اینکه شهرستان فیروزکوه به لحاظ کرونایی در شرایط نارنجی و نزدیک به قرمز به سر می رود، اضافه کرد: از شهروندان درخواست می کنم در این روزها همراهی کاملی داشته باشند و چون گذشته صبورانه مشارکت کنند تا این شرایط را به شکلی بهتر پشت سر بگذاریم. بدون شک امر سلامت یکی از شاخصهای مهم جامعه است بنابراین باید درخواست نماییم شهروندان با همراهی کامل زمینه عبور از این شرایط را فراهم نمایند.
فرماندار شهرستان فیروزکوه با تکیه بر اینکه کلیه مراکز تفریحی، بوستانها و مراکز گردشگری در روز طبیعت در فیروزکوه تعطیل خواهند بود، اظهار داشت: همچنان سفارش ما در خانه ماندن و پرهیز از دورهمی و دیدوبازدید در روز طبیعت و پرهیز از شکل گیری هرگونه تجمع در جهت حفظ سلامت است. متاسفانه هنوز وضعیت کرونایی بخش ارجمند قرمز است.
وی افزود: محورهای مواصلاتی شهرستان در دو روز آینده یعنی ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه دارای محدودیت است، بنابراین از همه رانندگان و مسافرین درخواست می کنم در این راه مقررات را رعایت نمایند و بدون شک اعمال قانون و جریمه متخلفین انجام می شود. این محدودیت از فردا یعنی اولین ساعت روز ۱۲ فروردین اعمال و برای متخلفین هم جریمه صادر خواهد شد.
منبع:

1400/01/12
15:01:48
5.0 / 5
491
تگهای خبر: تردد , خدمات , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد