وزیر راه و شهرسازی:

پرونده مسكن مهر، سال جاری بسته می شود

پرونده مسكن مهر، سال جاری بسته می شود

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر طبق تعهد تا آخر سال جاری بسته می شود، اظهار داشت: بهترین رکورد سازمان مجری ساختمان های دولتی در راه اندازی بیمارستان ها را علیزاده به نام خود ثبت نمود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی امروز ۱۳ دی در جلسه شورای معاونان وزارت راه و شهرسازی که به تکریم و معارفه معاونان وزیر راه و شهرسازی در حوزه سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات عمومی و دولتی اختصاص داشت، ضمن تسلیت سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار داشت: در یک دوره ای مسئولیت را در وزارت راه و شهرسازی پذیرفتیم که هر روز شرایط سخت تری بر کشور حاکم شد.
وی اضافه کرد: شرایطی که پیشبرد اهداف کلان و سیاست های تدوین شده، نیازمند رها شدن از روش های سنتی و رایج بوده و هست تا بتوانیم به تعهدات خود عمل نماییم و قول و فعل مان یکی باشد. این همچون راهبردهایی است که در تمامی ارکان وزارت راه و شهرسازی، جاری است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: همگی ما در وزارتخانه راه و شهرسازی به مردم، مقام معظم رهبری و رئیس جمهور قول دادیم و تعهد کردیم که این تعهدات باید محقق شود. چونکه چنانچه این قول ها به هر علتی عملیاتی نشوند چندین برابر تأثیرات منفی ایجاد خواهد نمود.
وی با تصریح بر این نکته که باید تعهدات وزارت راه و شهرسازی محقق شود، از تلاشهای معاونان خود در حوزه های مختلف، سپاسگزاری و برای همه آنها آرزوی توفیق کرد.
اسلامی از تلاشهای مهندس محمدجعفر علیزاده مدیرعامل سابق سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات عمومی و دولتی به واسطه زحمات پرارزش در طول ۱۱ سال خدمت در وزارت راه و شهرسازی تشکر کرد و توضیح داد: بهترین رکورد سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات عمومی و دولتی در راه اندازی بیمارستان ها را آقای علیزاده به نام خود ثبت نمود.
وی مبحث مهم وزارت راه و شهرسازی را در شرایط کنونی کشور، مبحث در رابطه با زمین و مسکن برشمرد و با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی در مورد تولید مسکن، تعهدات سنگینی برعهده دارد، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی تعهد کرده است تا مسکن مهر را حداکثر تا آخر سال جاری به اتمام برساند که این مهم، باید محقق شود.
اسلامی اظهار داشت: از آقای مهرآبادی که پیشکسوت طرح مسکن مهر هستند خواستم تا مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن باشد و کل فرآیند مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن را در تعامل با معاونت مسکن و ساختمان به سهولت و روانی جلو ببرد.
وی با تکیه بر اینکه اتمام مسکن مهر و اجرای هرچه سریع تر طرح اقدام ملی مسکن تنها دریافت مصوبه و چانه زنی نباشد و به عملیات اجرایی و تکمیل واحدها منجر شود، توضیح داد: باآنکه تقاضاها و مطالبات غیرمنطقی فراوانی به وزارت راه و شهرسازی تحمیل می شود اما اصل مطلب این است که پرونده مسکن مهر حتما تا آخر سال جاری بسته شود چونکه تعهدی است که وزارت راه و شهرسازی بر آن تاکید کرده و در این خصوص هم نامه ای به مقام معظم رهبری عرضه شده است.
وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنان خود از احمد اصغری مهرآبادی مدیرعامل تازه منصوب شده سازمان ملی زمین و مسکن خواست تا تحرک لازم را در سازمان ایجاد و با زمان بندی نسبت به تعهدات عرضه شده در آن سازمان، اقدام نماید.
اسلامی در انتها تصریح کرد: تلاش می نماییم تا در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی با همکاری و همراهی معاونان در وزارتخانه راه و شهرسازی، لحظه ای درنگ نکنیم.

1399/10/15
01:04:32
0.0 / 5
559
تگهای خبر: تولید , دولت , ساختمان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد