سازمان پسماند و مناطق شهرداری آماده برف روبی زمستانی

سازمان پسماند و مناطق شهرداری آماده برف روبی زمستانی

به گزارش بتن آنلاین معاون خدمات شهری شهرداری تهران با ابراز رضایت از اقدامات مطلوب سازمان مدیریت پسماند و مناطق در آماده سازی بموقع سایت های برف روبی اظهار داشت: بازدید انجام شده از سایت های برف روبی 9 منطقه حاكی از آمادگی مناطق و پشتیبانی و نظارت مطلوب سازمان پسماند است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مجتبی یزدانی بعد از بازدید از سایت های برف روبی مناطق ۱تا ۷ و ۲۱و ۲۲، در نشستی در محل ایستگاه پشتیبانی کوهک، ضمن ابراز خشنودی از وضعیت تجهیزات، ادوات و نیروی انسانی حاضر در این ایستگاه اظهار داشت: باتوجه به احتمال بارش های فصلی، تجهیز بموقع سایت های برف روبی به شن های مخصوص، نیروهای برف روب و خودرو و ماشین آلات مکانیزه ضروری بود.
یزدانی مشارکت و تعامل شهروندان را یکی از مهمترین عوامل کاهش مشکلات در ایام برفی دانست و افزود: اقدامات مناطق در آماده سازی بموقع سایت های برف روبی مطلوب بوده اما در این میان باید آموزش و جلب مشارکت های مردمی بمنظور جذب همراهی و همدلی شهروندان در مواقع بحرانی به ویژه در ایام برفی در دستور کار سازمان مدیریت پسماند و مناطق قرار گیرد.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به تاکید شهردار تهران درباب پیش گیری از هرگونه غافلگیری در ایام برفی، اظهار داشت: لازم است سازمان مدیریت پسماند در کنار تجهیز سایت ها به ماشین آلات تخصصی و تجهیزات لازم، در بزرگراه ها و معابر اصلی تهران، با استقرار کیسه های شن و نمک به میزان لازم آمادگی برای مواجهه با برف و یخ زدگی را داشته باشد.
همین طور رباطی، سرپرست معاونت خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند نیز در ادامه از تکمیل تجهیز سایت های برف روبی و همین طور خدمات رسانی شبانه روزی آنها آگاهی داد و اظهار داشت: در مجموع بیش از ۳۰۰۰ نفر نیروی خدمت رسان از جانب مناطق ۲۲ گانه با پشتیبانی سازمان، درگیر عملیات برف روبی هستند تا شهروندان کوچکترین مشکلی در ایام برفی نداشته باشند.
ایشان سپس با اشاره به اینکه این مجموعه دارای ۵ ایستگاه پشتیبانی برای اعزام نیرو و تجهیزات به مناطق است، اضافه کرد: هم اکنون ماشین آلات تخصصی این سازمان به مناطق اعزام شده، همین طور نمک و محلول مورد نیاز پیش بینی و تهیه و سایت های برف روبی مناطق ۲۲ گانه برای نزولات جوی به صورت کامل تجهیز شده اند.
بنا براعلام سایت شهر، سرپرست معاونت خدمات شهری و امور خودرویی سازمان پسماند تجهیز کامل سایت ها، افزایش ماشین آلات تخصصی، تعمیر و اورهال ماشین های قدیمی، استقرار اکیپ عملیات سوخت رسانی و تعمیر ماشین آلات در سایت های برف روبی را همچون اقدامات این سازمان جهت آمادگی شهر در ایام برفی اعلام نمود و گفت: این سازمان تمام تلاش خودرا بکار می گیرد تا شهروندان خصوصا در این روزها از شادی برف بهره ببرند و درگیر مشکلات ناشی از بارش نزولات جوی نشوند.
منبع:

1399/09/03
22:44:17
5.0 / 5
1201
تگهای خبر: خدمات , خودرو , سازمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد