لبخند هوای پاك به تهران

لبخند هوای پاك به تهران

بتن آنلاین: بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران به دنبال وزش باد و برقراری شرایط مناسب جوی كیفیت هوای الان پایتخت در شرایط «پاك» قرار دارد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با عنایت به وزش باد و شرایط مساعد جوی در اولین ساعات امروز (۱۸ آذرماه) با وجود ازدیاد تردد خودرو ها، در بیشتر مناطق پایتخت وضعیت مطلوب كیفیت هوا برقرار می شود.

با افزایش سرعت باد طی امروز (۱۸ آذرماه) شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و به تبع آن كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در وضعیت سالم باقی می ماند.

در ساعات پایانی امروز(۱۸ آذرماه) با كاهش نسبی سرعت باد، افزایش غلظت ذرات معلق و كاهش كیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود هر چند در بیشتر مناطق، كیفیت هوا در وضعیت مطلوب قرار خواهد داشت.

صبح روز فردا(۱۹ آذر ماه) همزمان با ازدیاد تردد خودرو ها، تجمع ذرات معلق در بعضی مناطق سبب كاهش كیفیت هوا می شود همین طور طی روز با برقراری جو آرام بر غلظت آلاینده ها نسبت به روز قبل افزوده می شود و اواخر وقت فردا (۱۹ آذر ماه) برقراری شرایط نامطلوب در بعضی مناطق پایتخت خصوصاً در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی پیش بینی می شود.

براساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۶ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص الان ۴۶ و هوا در شرایط پاك است.
منبع:

1398/09/18
13:41:13
5.0 / 5
4272
تگهای خبر: پایتخت , تردد , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد