پاسخ شورای شهر به اعتراض فرمانداری در مورد افزایش انتصاب جوانان

پاسخ شورای شهر به اعتراض فرمانداری در مورد افزایش انتصاب جوانان

بتن آنلاین: اعضای شورای شهر تهران به اعتراض فرمانداری به مصوبه شورا در مورد افزایش انتصاب جوانان در پست های مدیریتی در بخش سطوح چهارگانه مدیریتی واكنش نشان دادند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، بامداد امروز در جلسه علنی شورای شهر سوژه اعتراض هیئت تطبیق فرمانداری تهران به مصوبه افزایش انتصاب جوانان در تصدی پست های مدیریتی و ارتقای سهم و نقش آنان در مدیریت شهری روی میز بررسی اعضا شورا قرار گرفت و سید حسن رسولی در واكنش به این اعتراض اظهار داشت: در ۲۴ شهریور امسال با تلاش حجت نظری، لایحه افزایش انتصاب جوانان در پست های مدیریتی و افزایش سهم و نقش آنان در شهرداری تهران تصویب گردید و رئیس شورای شهر تهران این لایحه را به هیئت تطبیق فرمانداری تهران ارسال كرد.

وی افزود: در اول مهرماه امسال هیئت تطبیق فرمانداری تهران ایراداتی را به این لایحه داشتند و استناد این ایراد نیز به مصوبه شورای عالی اداری به تاریخ اول تیر ماه سال ۹۵ بود. اعتراض در خصوص این است عناوینی كه در مصوبه به كار گرفته شده برای سطوح چهارگانه مدیریتی با عناوین مصوب شورای عالی اداری كه سند بالادستی است، تطبیق ندارد؛ این اعتراض وارد است و با عنایت به وارد بودن آن، اصلاحاتی انجام شد.

نایب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه پیشنهاد دادیم كه با اصلاح این عناوین برمبنای مصوبه شورای عالی اداری، پاسخ فرمانداری داده شود، اظهار داشت: این چهار سطح برمبنای بخشنامه داخلی معاونت منابع انسانی تعیین شده است. بهتر است ما متناسب با مصوبه شورای عالی اداری عمل نماییم و حتی شهرداری نیز در بخشنامه داخلی خود این عناوین را اصلاح كند.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، درانتها توضیحات رسولی بعنوان پاسخ شورا در اعتراض فرمانداری به مصوبه افزایش انتصاب جوانان در پست های مدیریتی، با ۱۴ رأی موافق و ۵ رأی مخالف به تصویب رسید.1398/07/21
14:37:13
5.0 / 5
4347
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد