تنفس هوای نامطلوب در تهران

تنفس هوای نامطلوب در تهران

به گزارش بتن آنلاین بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم قرار داشت و امروز (۸ مهر) هم بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا طی اولین ساعات امروز (۸ مهر) با حاكمیت جو آرام و ازدیاد تردد خودرو ها، غلظت ذرات معلق افزوده می شود و شرایط نامطلوب كیفیت هوا در اغلب مناطق شهر برقرار می شود.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی و افزایش سرعت باد شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود، ولی با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی مناطق مستعد، احتمال گسیل گرد و خاك و غبار آلود شدن آسمان وجود دارد.

در ساعات پایانی امروز هم به تدریج با كاهش میزان ناپایداری جوی و كاهش سرعت باد، افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

بر این اساس شرایط جوی آرام تا بامداد فردا (۹ مهر) ادامه دارد و همزمان با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و كیفیت هوا در شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد.

طی فردا جو آرام و آسمان صاف سبب تجمع آلاینده ها بخصوص ذرات معلق می شود كه به تبع آن در ساعات اوج ترافیك فردا شب، در بیشتر مناطق پایتخت وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۱۱۲ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۹۷ و در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/07/08
20:48:19
5.0 / 5
4206
تگهای خبر: پایتخت , تردد , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد