در گزارش بتن آنلاین مطرح شد؛

هیچ كس داخل تونل البرز محبوس نیست، امكان ورود به تونل وجود ندارد

هیچ كس داخل تونل البرز محبوس نیست، امكان ورود به تونل وجود ندارد

بتن آنلاین: معاون شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور اظهار داشت: به سبب تجمع دود در مقابل ورودی تونل البرز آزادراه تهران-شمال، امكان ورود به تونل وجود ندارد.سید حسین میرشفیع در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره حادثه انفجار تونل البرز آزادراه تهران به شمال اظهار داشت: هم اكنون نماینده شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور در پروژه آزادراه تهران شمال در محل حادثه حضور دارد كه برمبنای اظهارات وی، سه نفر از كارگران فوت كرده اند و هشت نفر زخمی شده اند كه سه نفر از مصدومان سرپایی درمان شده اند اما سه نفر دیگر حال مساعدی ندارند.
وی با تاكید بر اینكه در منطقه محل حادثه در تونل البرز نه حفاری داریم كه منجر به انفجار شود و نه ریزشی رخ داده است، اضافه كرد: به سبب تجمع دود در منطقه محل حادثه، امكان ورود به تونل وجود ندارد.
معاون ساخت آزادراه های شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور اشاره كرد: هم اكنون كسی در داخل تونل محبوس نیست.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا در طول اجرای پروژه، از فن های مكنده برای خارج كردن گاز یا دود استفاده می شود؟ اظهار داشت: در مراحل اجرایی پروژه های ساخت تونل، از فن های مكنده برای تخلیه مقطعی محیط استفاده می شود اما این مكنده ها مانند دستگاه های تهویه بلندمدت تونل در حین بهره برداری نیستند كه قدرت زیادی داشته باشند. فن های موجود امكان پوشش دود موجود در تونل را ندارند.

1398/02/11
13:20:10
5.0 / 5
4525
تگهای خبر: آزادراه , پروژه , توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد