داستان عكس شهرداری برازجان و تفسیرهای بعدی

داستان عكس شهرداری برازجان و تفسیرهای بعدی

بتن آنلاین: روز گذشته تصاویری از جلسه ای كه به مناسبت روز شهردار در سالن اجتماعات شهرداری برازجان برگزار شده بود، منتشر گردید. در این تصاویر برخی از افراد حاضر در جلسه همچون كارمندان شهرداری و اصحاب رسانه، فعالان اجتماعی و هنرمندان روی صندلی ها نشسته و برخی از پاكبانان و كارمندان و كارگران شهرداری باز با لباس های كار خود بر روی زمین نشسته اند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، افراد مختلف در این خصوص اظهارنظرهای متفاوتی نموده و این تصویر با عنوان "اقدام تاسف برانگیز و تحقیرآمیز یك شهرداری" در فضای مجازی دست به دست شده است كه برخی این اقدام را بی حرمتی خوانده و برخی باز شهردار را بی تقصیر می دانند.

به دنبال این اتفاقات و برای روشن شدن ماجرا با شهردار برازجان تماس گرفتیم، محمدحسن محمدی، در توضیح این رخداد به ایسنا اظهار داشت: روز گذشته به مناسبت 25 اسفند ماه كه در تقویم بعنوان روز شهردار نام گذاری شده است، پرسنل مراسمی ترتیب داده و می خواستند من را غافلگیر كنند. ساعت حدود 9 بامداد بود كه با من تماس گرفته و اطلاع دادند در شهرداری مشكلی پیش آمده است.
وی ادامه داد: من به شهرداری رفتم و دیدم مراسمی ترتیب داده اند، سالن پر از جمعیت بود و برخی از مهندسان و كارگران هم پایین نشسته بودند. من آنجا هم گفتم كه چرا این كار را كرده اید كه گفتند امروز و اینجا ما میزبان هستیم و میهمانان ما از بیرون مجموعه باید بالا بنشینند.

محمدی اشاره كرد: سالن اجتماعات شهرداری برازجان نمازخانه هم هست و فرش شده، حتی در مراسمی كه مدتی پیش برگزار شد، من خودم پایین نشستم و تصاویر آن باز موجود است. ضمن این كه این مكان سالن نماز و مقدس است، من دیشب هم توضیح داده و معذرت خواستم. اما امروز كه دو سه ساعت اول نتوانستم به سركار بیایم به من خبر دادند كارگران به پشتیبانی از من در شهرداری تجمع كرده اند و می گویند تا شهردارمان نیاید كار امروزمان را شروع نمی نماییم.

وی اشاره كرد: من خودم هم كارگر بوده ام و هیچ گاه جایگاه این عزیزان را پایین ندیده ام، پس یك افرادی شیطنت رسانه ای انجام داده و این عكس را به شكل گسترده ای در فضای مجازی و اینترنت منتشر نموده اند كه این خود سبب جلب نظرات و واكنش های مثبت و منفی شد.
شهردار برازجان هم چنین شب گذشته در صفحه شخصی خود نوشت: "با توجه به این كه در مراسم غافلگیركننده امروز، بنده یك میهمان بودم، بابت اتفاق ناخواسته پیش آمده عذرخواهی می كنم. امروز كارمندان، كارگران و پاكبانان عزیز و زحمتكش شهرداری برازجان، میزبان این مراسم بوده و اساسا خود آنها شایسته تقدیر و تشكر بودند. من دست این عزیزان را می بوسم و هیچ گاه و هیچ گاه در ذهنم برای خودم جایگاهی بالاتر از این زحمتكشان متصور نبوده و نیستم."1397/12/27
13:38:45
5.0 / 5
4546
تگهای خبر: شهردار , شهرداری , مهندس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد