فضاهای شهری را برای حضور شهروندان آماده نماییم

فضاهای شهری را برای حضور شهروندان آماده نماییم

به گزارش بتن آنلاین به مناسبت هفته هوای پاك و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همایش پیاده روی خانوادگی شهرداری تهران در منطقه ۲۲ با حضور شهروندان مناطق ۲۲ گانه برگزار گردید.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، علی نوذرپور شهردار منطقه ۲۲ بعنوان میزبان این برنامه طی سخنانی اظهار داشت: مدیریت شهری در دوره جدید بر كیفیت زندگی و ارتقای سبك زندگی شهروندان تاكید دارد و برای آن برنامه ریزی نموده است.
شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینكه مردم مشتاق هستند در فضاهای شهری حضور پیدا كنند، اضافه كرد: این حضور مردم در این برنامه نشانگر این است كه شهروندان میل به خارج شدن از فضاهای شخصی خویش را دارند و به فضاهای عمومی بیایند و با فضاهای عمومی زندگی خود ارتباط بر قرار كنند.

نوذرپور با اشاره به اینكه مدیریت شهری پذیرفته است كه فضاهای شهری را برای حضور شهروندان آماده كند، افزود: معنای واقعی شهر، پل، خیابان و بناهای شهری نیست و حضور شهروندان در شهر معنا بخش واقعی آن است.

وی با اشاره به اینكه مردم باید شهر را از خود بدانند، افزود: مدیریت شهری به دنبال شكل گیری اجتماعات مردمی در فضاهای شهری به مناسبت های مختلف است تا شادی، نشاط و اعتماد را در میان مردم شاهد باشیم.

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به تقدم انسان ها بر ماشین در استفاده از فضاهای شهری اضافه كرد: برگزاری این مراسم ها هم برای تاكید و پشتیبانی از پیاده روی، استفاده از دوچرخه، ورزش و حضور شهروندان در فضاهای شهری است.

به گزارش شهرداری منطقه ۲۲، وی با گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با اشاره به اینكه مردم انقلاب كردند تا بگویند كه می خواهیم در اداره امورات كشور همچون اداره شهر مشاركت داشته باشیم، اظهار داشت: كشور برای مردم است و باید نسبت به اداره آن مشاركت و نظارت كنند.

نوذرپور با اشاره به اینكه آزادی مردم در بیان اظهار نظر و عرضه دیدگاه های خود در همه امور كشور همچون اهداف انقلاب اسلامی بود، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با هدف استقلال و نفی وابستگی های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی به نظام سلطه جهانی و نظامی مبتنی بر اخلاق، معنویت و ارزشهای دین مبین اسلام صورت گرفت و باید به ملت ایران برای چنین آرمان ها و ایثارگری هایی در این چهل سال تبریك گفت.
1397/11/06
23:33:46
5.0 / 5
4516
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد